Magyar Történelmi Tanulmánysorozat II. kötet - Fehér M. Jenő: A középkori magyar inkvizíció
[Buenos Aires, 1968.] Transsylvania 496 p. Aranyozott kiadói egészbőr-kötésben, kopásokkal