Könyvek: Történelem

Tételek száma: 141

Nagy Iván: Magyarország családai czímerekkel és nemzedékrendi táblákkal. 1-8. kötet. Bp., 1987, Helikon. Kiadói egészvászon-kötésben, karton-tok nélkül, Szakály Ferenc: A Nagyiván c. tanulmány füzettel, jó állapotban.  Az 1857-1868. közötti kiadás (Pest, Ráth Mór) nyolckötetes reprint kiadása.
15194.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Képes Krónika. 1-2. köt. Bp., 1987, Helikon. Hasonmás kiadás és fordítás. Műbőr kötésben, védőtokban, jó állapotban.
15195.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
15196.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Szalay László: II. Rákóczi Ferenc bujdosása. 1. köt. Pest, 1864, Lauffner Vilmos, (Kozma Vilmos-ny.), XII+304 p. Félvászon-kötés, kopott borítóval, foltos lapokkal, az elülső szennylapon és a 22-23. oldalon bejegyzéssel.
15197.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Durury Victor: Világtörténelem. Fordította: Dr. Ballagi Aladár. Bp., 1880, Franklin-Társulat, XVI+664 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, festett lapélekkel, kissé kopottas borítóval, néhány foltos lappal.
15198.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
15199.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
15200.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Magyar Történelmi Tanulmánysorozat II. kötet - Fehér M. Jenő: A középkori magyar inkvizíció  [Buenos Aires, 1968.] Transsylvania 496 p. Aranyozott kiadói egészbőr-kötésben, kopásokkal
15201.

Kikiáltási ár:
3 800 Ft
10,27
11,18
15202.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
8,24
Az Európai Kultúra Története sorozat 7 kötete:  Johan Huizinga: A középkor alkonya; Funk Berentano: Udvari világ, UÖ: A renaissance; Homo: Romai kultúra; Charles Seignobos: Az Európai élet fejlődése I.-II.; Dawson Európa születése  Bp., é.n., Athenaeum. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben, jó állapotú sorozat
15203.

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,92
20,59
15204.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Horváth Mihály: A magyarok története rövid előadásban. Bp., 1887, Franklin. Korabeli félvászon kötésben, hiányzó gerinccel
15205.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft