Könyvek: Építészet, művészet

Tételek száma: 101

Malonyay Dezső: Munkácsy Mihály élete és munkái. 1-2. köt. Bp., 1900, Singer és Wolfner. Felvágatlan példány. Papírkötésben, jó állapotban.
15357.

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,24
47,06
15358.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
15359.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
15360.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Építési zsebkönyv I-II. Szerk.: Dr. Möller Károly. Bp., 1943, Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Kiadói egészvászon-kötésben
15361.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Eredeti másolat. Balló Ede és XIX. századi magyar kortársainak művészi másolatai a reneszánsz és barokk festészet remekművei után. Szerk.: Révész Emese. Bp.,2004, Magyar Képzőművészeti Egyetem. Kiadói papírkötés. A szerkesztő, Révész Emese által dedikált.
15362.

"Eredeti másolat". Balló Ede és XIX. századi magyar kortársainak művészi másolatai a reneszánsz és barokk festészet remekművei után. Szerk.: Révész Emese. Bp.,2004, Magyar Képzőművészeti Egyetem. Kiadói papírkötés. A szerkesztő, Révész Emese által dedikált.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
15363.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Seregélyi György: Magyar festők és grafikusok adattára. Szeged, 1988, szerzői. Vászonkötésben, egyébként jó állapotban.
15364.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
A Legacy Envisioned. A century of modern art to celebrate Hungarys 1100 years. 896-1996. Washington, 1996, World Bank. Kiadói papírkötés, kopottas gerinccel. 1996-os Washington-i millecentenáriumi kiállítás katalógusa, benne számos nagy magyar festő képével, angol nyelven./Paperbinding, in English language.
15365.

A Legacy Envisioned. A century of modern art to celebrate Hungary's 1100 years. 896-1996. Washington, 1996, World Bank. Kiadói papírkötés, kopottas gerinccel. 1996-os Washington-i millecentenáriumi kiállítás katalógusa, benne számos nagy magyar festő képével, angol nyelven./Paperbinding, in English language.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
15366.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Rabinovszky Máriusz: Itália festészete. A Trecento. Itália festészete. A Trecento. Bp. 1947. Dante. 193 l. 4 t. Folio. Kiadói egészvászon-kötésben, eredeti illusztrált, kissé gyűrött védőborítóban.
15367.

Kikiáltási ár:
3 400 Ft
9,19
10,00
15368.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft