Könyvek: Építészet, művészet

Tételek száma: 101

Barcsay Jenő: Anatomy for the artists. Bp., 1967, Corvina. Kiadói egészvászon-kötésben, belső címlap hiánnyal./ Linen-binding, with inner cover missing in English
15369.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Mattyasovszky-Zsolnay László: Finomkerámiai kézikönyv. 1-2. köt. Bp., 1953-1954, Építésügyi Kiadó. Kopott vászonkötésben, egyébként jó állapotban.
15370.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Gertler Viktor: Az én filmem. Bp., 1942, (Klein Vilmos-ny.) Papírkötésben, a borítója hiányzik, a gerince javított. A szerző által dedikált.
15371.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Lajta Andor: Az ötvenéves film. Bp.,1946, (Horia-Nyomda, Temesvár.) Kiadói papírkötés, megviselt állapotban, sérült, javított gerinccel, sérült borítóval, sérült lapszélekkel.
15372.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Smolka János: Mesegép a valóságban. Bp., é.n., Cserépfalvi, 240 p. Kiadói papírkötésben, az elülső kötéstábla, szakadt, elvált a könyvtesttől, javított gerinccel és borítóval, a kötése laza, a borítója kissé kopott.
15373.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,03
7,65
15374.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,03
7,65
A biblia képeken. Klasszikus és modern mesterek remekművei. Összeállította és bevezetéssel ellátta: Dr. Patai József. Bp., é.n., Múlt és Jövő, 240 p. Második kiadás. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, Gottermayer-kötésben, kissé kopottas borítóval, kissé sérült a gerinc alsó sarka, de belül jó állapotban.
15375.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Reichenhaller Petheő Jenő: A fényképezés vezérfonala kező amatőrök számára. Magyar Könyvtár. Bp.,é.n., Lampel R. (Wodianer F. és Fiai) Rt., 64 p. Kiadói papírkötés, szakadozott gerincű borítóval, 19-31. oldal között kijáró lapokkal.
15376.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Dr. Vitéz Nagy Zoltán: Új magyar művészet. Száz év szobrászata és festészete. 54 szövegközti kép, 24 szines tábla, 116 egyszinű tábla. Bp., 1941, Athenaeum. Kiadói egészvászon kötésben
15377.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Fuchs, Eduard: Az újkor erkölcstörténete I-III. kötet. H.n., é.n., Világirodalom-kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, képekkel illusztrált, gerincnél szakadásokkal, kissé kopottas állapotban.
15378.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Haranghy Jenő: A rajzolás iskolája. Kezdettől a művészetig. Bp., Győző Andor kiadása. Kiadói vászonkötés, képekkel illusztrált, belül a gerincnél félig levált, egyébként jó állapotban.
15379.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Ars Decorativa c. periodika 1. száma. Bp., 1973.
15380.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft