Könyvek: Építészet, művészet

Tételek száma: 101

Klasszikus képtár. Renaissance mesterek. Bp., 1928, Győző Andor. 60 db színes műlap kísérőszöveggel, díszes vászonkötésű mappában, teljes, jó állapotban.
15393.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
3 db orosz nyelvű művészeti könyv (Vasznyecov, Raffaello, Brueghel)
15394.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Mittelstädt, Kuno: Vincent van Gogh. Bp., 1973, Corvina. Kartonált papírkötésben, jó állapotban.
15395.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Lajos Ferenc: Ady: Sírni, sírni, sírni. Lajos Ferenc 12 rajza. [Bp.], [1939], Szépmíves Műhely. Sérült papír mappában, egyébként jó állapotban.
15396.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Bortnyik-Hevesy-Rabinovszky: Kétezer év festészete. Festői témák története az európai művészetben. Bp., 1943, Dante Könyvkiadó. Egészvászon kötés, belül a gerincnél ragasztott, képekkel illusztrált, kissé kopottas állapotban.
15397.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Gombos Károly: Aszkéták. Dervisek. Imaszőnyegek. Bp., Múzsák Közművelődési Kiadó. Kiadói papírkötés, képekkel illusztrált, jó állapotban.
15398.

Kikiáltási ár:
800 Ft
15399.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
15400.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Vegyes könyvtétel, 3 db:   Kner Imre: A könyv művészete. Egy megírandó de talán soha meg nem íródó könyv. Bp., 1972, Szépirodalmi. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.  Az Országos Széchényi Könyvtár. Bp.,1964, Egyetemi Nyomda. Kiadói papírkötés.   Szilády Károly emlékkönyv. Ezen könyvet a kecskeméti nyomdászat megalapítója Szilády Károly typographus tiszteletére azon alkalomból készítették a Petőfi Nyomda dolgozói, hogy Kecskeméten 140 évvel ezelőtt kezdte meg működését az első könyvnyomda. Szerk.: Tóth Sándor-Bagi Béla. Petőfi Nyomda Kiadványai II. Kecskemét, 1981, Petőfi Nyomda, 245 p. Kiadói ragasztott papírborító, jó állapotban.
15401.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Jovián LX. Jovián György hatvanadik születésnapjára. h.n., 2011,Antal Mária-Noran Libro. Kiadói papírkötés.  Számozott (150/111.) példány.
15402.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Az Egri Érseki Líceum Múzeumának tárgymutatója. Eger, 1931, Egri Keresztény Sajtószövetkezet - Egri Érseki Líceum. Sérült, foltos papírkötésben.
15403.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Don Péter - Pogány Gábor: Magyar szoborkészítők jelzéstára. Bp., 2003, Auktor. Kartonált papírkötésben, jó állapotban.
15404.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft