Könyvek: Technika

Tételek száma: 35

15744.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
15745.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Boros Béla: Vasúti kocsi jellegrajzalbum. Magyar Államvasutak. Bp., 1975, Közlekedési Dokumentációs Vállalat. Félvászon kötés, kissé kopottas állapotban.
15746.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Czére Béla: Az árufuvarozás kézikönyve. Bp., 1957, Műszaki. Félvászon kötésben, jó állapotban.
15747.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
8,24
15748.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Morva Rezső - Dobó J.: Kézikönyv a vas és fémek gyakorlati megmunkálásához eszterga- gyalu- és vésőgépeken. Győr, 1900, Győregyházmegye könyvsajtója. Kissé kopott félvászon kötésben.
15749.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Ottokar Stern: Das Problem der Pfahlbelastung. Bp., 1908, Wilhelm Ernst & Son. Korabeli egészvászon-kötés, kissé sérült hátsó kötéstáblával, kihajtható mellékletekkel, szövegközti ábrákkal, német nyelven.  Liska Béla mérnök névbélyegzőjével (156. oldal.)
15750.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Halász Ferenc: Kárpitosipar. Ipari szakkönyvtár. Bp.,1962, Műszaki. 2., átdolgozott és bővített kiadás.
15751.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
ifj. Tildy Zoltán: Napsütésben. (Fényképezés a természetben.) Bp.,1956, Művelt Nép. Kiadói félvászon-kötés, kiadói kissé szakadt papír védőborítóban, számos fekete-fehér fotóval illusztrálva.
15752.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Heller Andor, Vámos László: Színes Fényképezés. Bp. 1956, Műszaki könyvkiadó. Kiadói félvászon-kötés, számos illusztrációval, színes képekkel.
15753.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Dr. Vörös Imre:Géprajz. Bp.,1963, Tankönyvkiadó. Hatodik kiadás. Kiadói kissé kopottas félvászon-kötés.
15754.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Technikai fejlődésünk története. Kiad. a Magyar Mérnök- és Építész-Egylet. Bp., 1929, Stádium Sajtóvállalat Rt. Második kiadás. A borítója hiányzik, de a könyvtest egyben van, az elülső előzéklap kijár, szakadt, a 13/14. oldal szakadt foltos.
15755.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft