Könyvek: Utazás, helytörténet

Tételek száma: 155

Cholnoky Jenő: Afrika. 1-2. köt. Bp., é. n., Lampel (A Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára). Kicsit kopott gerincű díszes vászonkötésben, jó állapotban.
15012.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
11
Chun Károly: Mélytengerek világa. Bp., Lampel R. Kk. Aranyozott gerincű kiadói egészvászon kötés, képekkel illusztrált, kissé kopott állapotban.
15013.

Kikiáltási ár:
4 600 Ft
12,43
13,53
Stein Aurél: Nagy Sándor nyomában Indiába. Bp., é. n., Franklin (A Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára). Kicsit kopott, díszes vászonkötésben, az elején enyhén foltos lapokkal
15014.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Baktay Ervin: A világ tetején. Kőrösi Csoma Sándor nyomdokain nyugati Tibetbe. Bp., é. n., Lampel (A Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára). Kicsit kopott, díszes vászonkötésben, az elején foltos lapokkal
15015.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Baktay Ervin: A boldog völgy országa. Barangolások Kasmirban. Bp., é. n., Franklin (A Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára). Kicsit kopott gerincű vászonkötésben, jó állapotban.
15016.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Kelemen Pál: Istenek csatatere. Bp., é. n., Franklin (A Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára). Kicsit kopott vászonkötésben, jó állapotban.
15017.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Vörös Márton: A szerencsés expedíció. Hans W. Ahlmann kutató útja az északi jégvilágba. Bp., é. n., Franklin (A Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára). Kicsit kopott vászonkötésben, jó állapotban.
15018.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
15019.

Kikiáltási ár:
4 200 Ft
11,35
12,35
Erdősi Károly: Napsütéses Indiában. Úti emlékek. Bp., é.n., Szent István-Társulat. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopottas borítóval, fekete-fehér fotókkal.
15020.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
15021.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
A székesfőváros multja és jelene számokban. Statisztikai Közlemények. Bp.,[1934], Székesfőváros Házinyomdája. Javított gerincű papírkötés, volt könyvtári példány, tollas bejegyzésekkel, kihajtató térképpel.
15022.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Wien. Illustrirter Wegweiser duch Wien und Umgebungen. A. Hartlebens Illustrirte Kronen-Führer. Wien-Pest-Leipzig, é.n., A. Hartlebens, VIII+151+1 p.+1 térkép melléklettel. Hatodik kiadás. Szövegközti és egészoldalas fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói kartonált papírkötés, sérült gerinccel, kopottas borítóval, kihajtható szakadt Bécs látképpel és szakadt térképpel, 102-107. oldal között kijáró lapokkal, német nyelven./Paperbinding, with damaged spine, worn cover, some pages are coming out, with raunchy map, in German language.
15023.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,03
7,65

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft