15015.
307. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Utazás, helytörténet
5 000 Ft
13,51 EUR, 14,71 USD
Baktay Ervin: A világ tetején. KÅ‘rösi Csoma Sándor nyomdokain nyugati Tibetbe. Bp., é. n., Lampel (A Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára). Kicsit kopott, dÃszes vászonkötésben, az elején foltos lapokkal