Könyvek: Utazás, helytörténet

Tételek száma: 155

A Duna. Bp., é. n., Magyar Királyi Folyam- és Tengerhajózási Rt. Térképmelléklettel, foltos papírkötésben.
15024.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Le Danube. Bp., 1909, La société anonyme royale hongorise de navigation fluviale et maritime, 1909. Laza félvászon kötésben, néhány lap kijár, foltos.
15025.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Boros Fortunát: Csíksomlyó, a kegyhely. Csíkszereda, 1994, Pallas Akadémia. Műbőr kötésben, jó állapotban.
15026.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,03
7,65
Sári László: A Himalája arca. Bp., 2001, Magyar Könyvklub. A szerző dedikációjával! Kartonált papírkötésben, jó állapotban.
15027.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Jung, Karl Emil: Der Weltteil Australien. II. Abteilung. Leipzig-Prag, 1883, Freytag-Tempsky. Kiadói egészvászon kötés, gerincnél sérült, színezett lapszélek, az első illusztrált oldal szakadt / linen binding with faults
15028.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Vác, Visegrád. Budapest Székesfőváros Iskolai Kirándulóvonatai 9. Szerk.: Dr. Bodnár Gyula. Bp., 1935, Budapest Székesfőváros Házinyomdája. Kiadói papírkötés, térképpel.
15029.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Cholnoky Jenő: A Föld és élete. I-V. köt. Bp., [1936-1937], Franklin. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben, változó állapotban, a borító kopott, foltos, az I. kötet gerince sérült, a V. kötet gerince kissé sérült, a IV. kötet elülső szennylapja részben hiányos, néhol kissé foltos lapokkal, hat térkép-melléklettel.
15030.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Magyarország képekben. Honismertető album I-II. kötet. Szerk.: Nagy Miklós. Benne a kísérő tanulmány füzet: Lukácsy Sándor: A Honismertető albumról és szerkesztőjéről, Nagy Miklósról. Bp., 1989, Minerva-Helikon, 392+384 p. Kiadói félvászon-kötésben, műanyag védőborítóval.
15031.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
A budapesti Margitsziget középkori Domonkos apácakolostor együttesének és környezetének építészeti kialakítására kiírt tervpályázat pályaművei 1994. Bp., 1995,Budapest Főváros Önkormányzata. Kiadói papírkötés, rengeteg illusztrációval.
15032.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,03
7,65
A Műemlékeink ismeretterjesztő sorozat 43 füzete, számos érdekességgel
15033.

Kikiáltási ár:
4 600 Ft
12,43
13,53
Vaska Miklós: Nova története. Nova, 1997. 442p. Kiadói kartonálásban. Hátsó borítón hajtásnyom
15034.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Frank-Kunszt-Rausch: Magyarország fürdőinek, ásványvizeinek, üdülőhelyeinek ismertetése Magyarország fürdőtérképével. Bp., 1933, Pátria. Kiadói papírkötés, gerincnél szakadt, kissé kopottas állapotban.
15035.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft