Nyomtatványok

Tételek száma: 259

1936 Budapesti Piccadilly Restaurant étlapja, francia nyelven
13251.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
1936 Olympia 1936. Die XI. olympischen Spiele Berlin - Garmisch Partenkirchen. Band II. 165 oldalas gyűjtőkép füzet kompletten / Collective images booklet complete.
13252.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
13253.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,95
6,47
1937 2 db Kodak reklám nyomtatvány: Kodak reklám katalógus és árjegyzék, Fényképezés este és szobában Kodak prospektus
13254.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
1937 Szegő Vilmos bőr és gépszíjgyárának árjegyzéke. Bp., Kiss Gyula és Társa Törekvés Nyomdája, 123 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, szövegközti fekete-fehér fotókkal, illusztrációkkal. Szép állapotban.
13255.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,03
7,65
1937 Mezőtúr és vidéke. Ötvenharmadik évfolyam, 22. szám. Szerk.: Dr. Sylvester Lajos. Mezőtúr, Mezőtúri Földmüves Szövetség. Megviselt állapotban, szakadozott, oldalhiánnyal (3/4. oldal), hajtásnyomokkal.
13256.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
1937 Magyar Írás. Irodalomi, művészeti, kritikai társadalmi folyóirat és figyelő. VI. évfolyam 1-10. számok. (A 4. szám hiányzik.) Tornalja, Kazinczy Könyv-, és Lapkiadó Szövetkezet. Papírkötés, változó állapotban, némelyik szám borítója, gerince szakadozott, de belül alapvetően jó állapotban, Sinkó Ferenc (1912-1990) író ex libris-szével. A csehszlovákiai magyar irodalmi élet egyik jelentős folyóirata volt (1932-1937) között. 1937 után a lap megszünt. Utolsó évfolyam, majd nem teljes évfolyam, az 4. (áprilisi) szám hiányzik.
13257.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Hitler otthonában. Képes füzet Heinrich Hoffmann: Hitler in seiner Heimat Zeitgeschichte Berlin 1938, 62p.
13258.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
19
1938 Eucharisztikus díszhangverseny meghívója
13259.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
1938 Az Eucharisztikus Kongresszus alkalmából Magyarországra látogató Eugenio Pacelli pápai legátus budapesti tartózkodásának programja, 29p
13260.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
1939-1940 ERKA áruházak ismertető kiadvány, szaknévsor
13261.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
1939 Az ország útja. Állam és nemzetpolitikai folyóirat. Szerk.: Barankovics István, Dessewffy Gyula. 1939. január-december, 1-12. számok. Harmadik, teljes évfolyam. Bp., Deák Ferenc Társaság. Papírkötés, kissé foltos borítókkal, kissé kopottas, kissé sérült gerinccel, Udvardi és Básthi dr. Udvardy Jenő (1880-1941) jogász, kormányfőtanácos, zalaegerszegi ügyvédi kamara elnökének ex libris-szeivel. (7 db.)
13262.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft