https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Nyomtatványok

Tételek száma: 259

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
1941-1944 a Szépművészet építészeti folyóirat 16 lapszáma, számos érdekes írással
13275.

1941-1944 a Szépművészet építészeti folyóirat 16 lapszáma, számos érdekes írással

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,11
EUR
,
8,82
USD
Ajánlatok száma:
0
1941 A budapesti Németbirodalmi Főreáliskola érettségi bizonyítványa
13276.

1941 A budapesti Németbirodalmi Főreáliskola érettségi bizonyítványa

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
0
1941 a nyilas Pesti Újság 3. évf. 147. 149., 150., 151. lapszáma, aktuális hírekkel
13277.

1941 a nyilas Pesti Újság 3. évf. 147. 149., 150., 151. lapszáma, aktuális hírekkel

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,86
EUR
,
5,29
USD
Ajánlatok száma:
26
1941 Budapest Székesfőváros Utcáinak Utiránymutató Zsebkönyve és Címtára. Szerk.: Dr. Török Antal. Egészvászon-kötés, a borító kissé kopott, de egyébként jó állapotban.
13278.

1941 Budapest Székesfőváros Utcáinak Utiránymutató Zsebkönyve és Címtára. Szerk.: Dr. Török Antal. Egészvászon-kötés, a borító kissé kopott, de egyébként jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
4 800 Ft
12,97
EUR
,
14,12
USD
Ajánlatok száma:
0
1941 Pesti Hírlap naptára 1941. Erdély. Bp., Pesti Hírlap Rt. Illusztrált kiadói papírkötésben, 96-100 oldalak hiányoznak.
13279.

1941 Pesti Hírlap naptára 1941. Erdély. Bp., Pesti Hírlap Rt. Illusztrált kiadói papírkötésben, 96-100 oldalak hiányoznak.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,32
EUR
,
4,71
USD
Ajánlatok száma:
0
1941 A Magyarország című újság 5 db száma (34, 49, 52, 87, 177)
13280.

1941 A Magyarország című újság 5 db száma (34, 49, 52, 87, 177)

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,41
EUR
,
5,88
USD
Ajánlatok száma:
0
1941 Postás szaknaptár. A magyar királyi posta alkalmazottainak tájékoztató könyve, és névtára az 1941. évre. Bp., 1941, Főposta. Kiadói egészvászon kötésben
13281.

1941 Postás szaknaptár. A magyar királyi posta alkalmazottainak tájékoztató könyve, és névtára az 1941. évre. Bp., 1941, Főposta. Kiadói egészvászon kötésben

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
0
1942-1944 Diárium folyóirat 7 száma. Bp., Kir. Magyar Egyetemi Nyomda Papírkötésben, változó állapotban, az egyik szakadozott,.
13282.

1942-1944 Diárium folyóirat 7 száma. Bp., Kir. Magyar Egyetemi Nyomda Papírkötésben, változó állapotban, az egyik szakadozott,.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,24
EUR
,
3,53
USD
Ajánlatok száma:
0
1942 Irredenta szövegű iskolai találkozó emléklap
13283.

1942 Irredenta szövegű iskolai találkozó emléklap

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
3
1942 Meghívó a zuglói (bosnyák-téri) evangélikus templom alapkőletételére
13284.

1942 Meghívó a zuglói (bosnyák-téri) evangélikus templom alapkőletételére

 
Eladva
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,16
EUR
,
2,35
USD
Ajánlatok száma:
1
1942 Budapest Székesfőváros Üzemi Alkalmazottainak Címtára. Egészvászon kötésben, 306 p.
13285.

1942 Budapest Székesfőváros Üzemi Alkalmazottainak Címtára. Egészvászon kötésben, 306 p.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
EUR
,
8,24
USD
Ajánlatok száma:
0
1942 Városok Lapja. Város politikai hetilap. Szerk.: Lukács Ödön. A Magyar Városok Orsz. Szövetségének és a Városi Mérnökök Orsz. Szövetségének hivatalos lapja. XXXVII. évf. 6 szám. 1942. március 16. Papírkötés, középen hajtásnyommal.
13286.

1942 Városok Lapja. Város politikai hetilap. Szerk.: Lukács Ödön. A Magyar Városok Orsz. Szövetségének és a Városi Mérnökök Orsz. Szövetségének hivatalos lapja. XXXVII. évf. 6 szám. 1942. március 16. Papírkötés, középen hajtásnyommal.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
0

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Elérhetőség

Nyitva tartás

  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Oldalaink

© 2011-2024 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Élő közvetítés

Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz