Könyvek: Természettudomány, medicina

Tételek száma: 27

15493.

Kikiáltási ár:
3 400 Ft
9,19
10,00
15494.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Dr. W. F. A. Zimmermann: Der Erdball und Seine Naturwunder. Populäires Handbuch der physischen Geographie. I-III. (Négy kötetben.)  I. Allgemeine irdische und kosmische Verhältnisse.  II. Magnetismus-Hydrographie. III. 1. Die Wunder der Urwelt. Die feste Erdinde. III. 2. Die belebte Erde  Berlin, 1854-1855, Gustav Hempel. Korabeli félbőr-kötés, kopottas gerinccel, és borítóval, szövegközti és egészoldalas illusztrációkkal, német nyelven. / Contemporary Half-leather-bindin, with worn spine and cover, in German language.
15495.

Kikiáltási ár:
4 600 Ft
12,43
13,53
Török Mihály: A gróf Károlyi László-féle fóti uradalom sikátorpusztai gazdaságának talajtani viszonyai. Bölcsészdoktori értekezés. Bp., 1932, Kir. Magyar Egyetemi Nyomda, 139-162 p. Átkötött félvászon-kötés, volt könyvtári példány. Különlenyomat a Mezőgazdasági Kutatásokból.
15496.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Egészségápolás könyvtára 2 kötete (IV., XII. kötetek):  Dr. Forel Ágoston: Az idegek és a szellem egészségtana ép és beteg állapotban.  Dr. Riecke E.: A bőr, a hajak és a körmök egészségtana egészséges és beteg állapotban. Bp., é.n., Légrády. Kiadói kissé kopottas egészvászon-kötés.
15497.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Mérgezések mérgezettek ápolása. Bp., 1953, Belügyminisztérium és Egészségügyi Minisztérium. Papírkötésben, megviselt állapotban, kopottas és szakadt borítóval.
15498.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
A természet megfejtett titkai. Bp., 1997, Readers Digest Kiadói kartonált papírkötés.
15499.

A természet megfejtett titkai. Bp., 1997, Reader's Digest Kiadói kartonált papírkötés.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
15500.

Kikiáltási ár:
32 000 Ft
86,49
94,12
Hendrik van Loon: Ember, honnan indultál? Fordította: Fülöp Zsigmond. Bp.,é.n., Hungária. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kissé kopottas borítóval.
15501.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
15502.

Kikiáltási ár:
800 Ft
15503.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
15504.

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,65
9,41

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft