15497.
306. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Természettudomány, medicina
800 Ft
2,16 EUR, 2,35 USD
Egészségápolás könyvtára 2 kötete (IV., XII. kötetek): Dr. Forel Ágoston: Az idegek és a szellem egészségtana ép és beteg állapotban. Dr. Riecke E.: A bőr, a hajak és a körmök egészségtana egészséges és beteg állapotban. Bp., é.n., Légrády. Kiadói kissé kopottas egészvászon-kötés.