Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 298

Fáj a kutyámnak a lába. Szerk.: T. Aszódi Éva. K. Lukáts Kató rajzaival. Bp., 1969, Móra. Kiadói kartonált leporelló-kötés, kopottas, kissé viseltes állapotban.
15790.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Göndörű nyírfácska. Orosz versek és mesék gyerekeknek. Válogatta és szerkesztette Ágai Ágnes. Molnár István rajzaival. Világjáró varázscipők. Bp., 1986, Móra. Kiadói kartonált papírkötés.
15791.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Fótonfót király. Vál. DÖmötör Ákos. Lipták György rajzaival. Bp., 1985, Móra. Kiadói kartonált papírkötés.
15792.

Kikiáltási ár:
800 Ft
A varjúkirály. Válogatta Dr. Katona Imre. Barczánfalvi Ferenc rajzaival. Hetedhét Magyarország. Bp., 1984, Móra. Kiadói kartonált papírkötés.
15793.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
A repülő hajó. Orosz, ukrán, belorusz, grúz, üzbek, tatár, baskir, kazah, tadzsik és más szovjet népmesék. Válogatta és fordította Rab Zsuzsa. Szecskó Tamás rajzaival. Népek meséi. Bp., 1955, Móra. Második kiadás. Szövegközti fekete-fehér, és színes egészoldalas illusztrációkkal. Kiadói kopottas illusztrált félvászon-kötés.
15794.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,73
10,59
Bálint Ágnes: Mi újság a Futrinka utcában? Kende Márta rajzaival. Bp., 1964, Móra. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopottas borítóval, kissé laza fűzéssel, néhány foltos lapszéllel. Első kiadás!
15795.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
15796.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
Illyés Gyula: Hét meg hét magyar népmese. Kondor Lajos rajzaival.Bp.,1981, Móra. Második kiadás. Kiadói kartonált papírkötés.
15797.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Forrai Katalin: Jár a baba, jár. Reich Károly rajzaival. Bp., 2001, Holnap Kiadó. Kiadói kartonált papírkötés.
15798.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Vegyes könyvtétel, mesekönyv témában, 2 db:  A dzsungel könyve. Walt Disney. Bp., 1987, Táltos. Kiadói kartonált papírkötés.  William Hanna-Joseph Barbera: Maci, Cindy és Bubu. Bp.,1986, Móra. Kiadói papírkötés.
15799.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Vegyes könyvtétel, mesekönyv témában, 2 db:  Kassák Lajos: Csillagok, csillogjatok, virágok, virágozzatok. Würtz Ádám rajzaival. Bp., 1977, Móra. Kiadói kartonált papírkötés. E. Emgyen: Paprikajancsi kalandjai. Fordította F. Kemény Márta. Reich Károly rajzaival. Bp., 1962, Móra Kiadói félvászon-kötés, kopottas borítóval.
15800.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Vegyes könyvtétel, mesekönyv témában, 3 db: Bakó Ágnes: Nyulacska. Zsoldos Vera rajzaival. Bp.,1977, Móra. Kiadói kartonált papírkötés, két lap kijár. Tandori Dezső: Medvetalp és barátai. Szántó Piroska rajzaival. Bp.,1979, Móra. Kiadói kartonált papírkötés. Sylvie Laferrére-Claire Merleau-Ponty-Anne Tardy: Sárkányos könyv. Fordította: Réz Pál. Serge Ceccarelli. Bp.,1985, Móra. Kiadói kartonált papírkötés.
15801.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft