Gróf Vay Sándor Munkái I-X. A VI. kötet hiányzik, csak kilenc kötet. Gergely Imre, Heyer Artur, Hegedűs László, Neogrády Antal, Udvary Géza, rajzaival.
I. A régi világból. 200+2 p.+11 t. A könyvből öt illusztráció hiányzik.
II. Amikor még postakocsin jártak. 198+2 p. +15 t. A könyvből egy illusztráció hiányzik.
III. Lavotta szerelmei és egyéb elbeszélések. 195 p.+11 t. A könyvből öt illusztráció hiányzik.
IV. A királyné poétája. 193p. + 12 t. A könyvből öt illusztráció hiányzik.
V. Udvari dámák leveleiből. 192 p.+11 t. A könyvből négy illusztráció hiányzik.
VII. A Palatinus huszárok. 198 p.+14 t.
VIII. Erzsébet királynéról és más krónikás feljegyzések. 198 p.+ 10 t. A könyvből hat illusztráció hiányzik.
IX. Elpusztult urak. 201 p. + 16 t.
X. Ősökről-Unokáknak. 206 l. 16 t. A könyvből egy illusztráció hiányzik.
Bp., é.n. [1909], Országos Monográfia Társaság. Kiadói egészvászon-kötés, egy-két kisebb sérüléssel, egy-két kisebb kopással, de alapvetően jó állapotban.
Csanádi Imre: Kergetőző négy testvér. Kass János rajzaival. Bp., 1975, Móra. Kiadói kartonált leporelló-kötés, kissé viseltes állapotban, az egyik táblánál a fűzés kissé sérült, laza.