Festmények és grafikák Tételek száma: 236
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1627484
306
AB jelzéssel: Margitsziget, akvarell, papír, paszpartuban, üvegezett fa keretben, 48×34,5 cm 1627482
10001
306
AB jelzéssel: Budai látkép, akvarell, papír, paszpartuban, üvegezett fa keretben, 48×34,5 cm 1627479
10002
306
AB jelzéssel: Budapest, akvarell, papír, paszpartuban, üvegezett fa keretben, 36,5×56,5 cm 1644052
10003
306
Aba jelzéssel: Sanvito porto, olaj, karton, 24x46 cm 1644168
10004
306
11000
Amerigo Tot(1909-1984): 5 db litográfia mappában, 25×36 cm 1657395
10005
306
Aradi jelzéssel: Sárgadinnyés csendélet. Olaj, karton, keretben, 30×40 cm 1543950
10006
306
Ábrahám Rafael (1929-2014): Kidőlt kerítés. Színes linó, papír, jelzett, 27×19 cm 1635566
10007
306
Ágotha Géza (1891-): Hajóvontatás. Akvarell (foltos), papír, jelzett, 30×21 cm 1654051
10008
306
Bakonyi jelzéssel: Szarvasok. Rézkarc, papír, üvegezett keretben, 18×23 cm 1638825
10009
306
5500
Baky Albert (1868-1944): Szarvasbőgés. Olaj, karton, jelzett, 30×20 cm 1621599
10010
306
5500
Balikó Ferenc (?-?): Turbános férfi. Olaj, farost, jelzett, 54×41 cm 1624986
10011
306
Balla Margit (1947-): Szelek szárnyán. Rézkarc, papír, jelzett, 15x23 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft