Festmények és grafikák

Tételek száma: 236

AB jelzéssel: Margitsziget, akvarell, papír, paszpartuban, üvegezett fa keretben, 48×34,5 cm
10000.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
13.56
16.00
Eladási ár:
4 000 Ft
AB jelzéssel: Budai látkép, akvarell, papír, paszpartuban, üvegezett fa keretben, 48×34,5 cm
10001.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
13.56
16.00
Eladási ár:
4 200 Ft
AB jelzéssel: Budapest, akvarell, papír, paszpartuban, üvegezett fa keretben, 36,5×56,5 cm
10002.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Megvehető
Kikiáltási ár:
8 000 Ft
27.12
32.00
  Kosárba
  Eltávolítás
Aba jelzéssel: Sanvito porto, olaj, karton, 24x46 cm
10003.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
27.12
32.00
13
Eladási ár:
14 000 Ft
Anna jelzéssel: Arcok a múltból. Akril, papír, 50×64 cm
10004.

Megvehető
Kikiáltási ár:
8 000 Ft
27.12
32.00
  Kosárba
  Eltávolítás
Aradi jelzéssel: Sárgadinnyés csendélet. Olaj, karton, keretben, 30×40 cm
10005.

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
30.51
36.00
Eladási ár:
12 000 Ft

Megtekintett kategóriák

Aktuális híreink

Aukciós vásárlói jutalék: 22%

305. aukció:
Elszámolás: szeptember 26-tól;

306. aukció:
Fizetési határidő: október 6;
Elszámolás: október 10- től;

307. aukció:
Megtekintés: október 2-5 között;
Tételek átvétele: október 9-én, 10 órától;
Fizetési határidő: október 20;
Elszámolás: október 24-től

  Eseménynaptár

  • Hétfő-Szerda: 10-17

© 2011-2017 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.