AB jelzéssel: Budapest, akvarell, papír, paszpartuban, üvegezett fa ke... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/306/kategoriak~Festmeny-mutargy-papirregiseg-egyeb/Festmenyek-es-grafikak~100001/AB-jelzessel-Budapest-akvarell-papir-paszpartuban-uvegezett-fa-keretben-36-5C39756-5-cm~II1627479
1627479
10002
306
Kikiáltási ár:
8 000 Ft 21,62 EUR , 23,53 USD
Leírás: AB jelzéssel: Budapest, akvarell, papír, paszpartuban, üvegezett fa keretben, 36,5×56,5 cm
: vörös_iván