Könyvek: Társadalomtudomány Tételek száma: 96
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1642656
15813
305
Books: Social sciences
Schütz Antal: A bölcselet elemei. 3. kiadás.
Bp. 1944. Szent-István Társ. Kiadói papírborítóban, fűzés belül egy helyen elvált. 1646893
15814
305
900
Books: Social sciences
Kornis Gyula: Elemi pszichológiai kísérletek
Franklin-Társulat, 1942. Kiadói papírkötésben. 1647292
15815
305
900
Books: Social sciences
Sigmund Freud: Bevezetés a pszichoanalízisbe Bp,, 1986. Gondolat 1642275
15816
305
Books: Social sciences
C.G. Jung: Emlékek, álmok, gondolatok. Feljegyezte: Aniela Jaffé. Ford.: Kovács Vera. Bp., 1987, Európa. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói szakadozott, hiányos papír védőborítóban, egészvászon borítón két helyen kisebb folttal. 1642576
15817
305
Books: Social sciences
Lénárd Ferenc: Emberismeret. Általános lélektan.
Bp. 1948, Egyetemi Ny. 134 l., IV t. (képek). Számos szövegközti és egész oldalas képpel, ábrával illusztrálva. Kiadói papírkötésben 1642470
15818
305
Books: Social sciences
Lénárd Ferenc: A lélektan útjai. Bp., 1947, Franklin. Kiadói félvászon-kötés, kopottas borítóval, kopottas és kissé foltos gerinccel. 1599225
15819
305
Books: Social sciences
Sigmund Freud: Bevezetés a pszichoanalízisbe. Bp., 1986, Gondolat. Kiadói kartonált papírkötés. Jó állapotban. 1614742
15820
305
Books: Social sciences
Pikler Gyula: A lélektan alapelvei. Az élmény megmaradása és ellentétessége. Társadalomtudományi Könyvtár. Bp., 1909, Grill Károly, 174 p. Korabeli aranyozott gerincű egészvászon-kötés, hiányzó elülső szennylappal. 1642645
15821
305
Books: Social sciences
Schütz Antal: A házasság. Tíz előadás Bp., 1940. Szent István. Kiadói papírkötésben, jó állapotban. 1642596
15822
305
Books: Social sciences
Farkas Gyula: A magyar szellem felszabadulása. Irodalomtörténetírásunk fejlődésrajza. Budapest, é.n., Stádium Sajtóvállalat, kiadói félvászon kötésben.. 1646805
15823
305
Books: Social sciences
Vasas-Salamon: Kalotaszegi ünnepek. Bp., 1986. Gondolat + Szögjal Rinpocse: Pillanatról pillanatra - Napi elmélkedések életről és halálról Bp., 1995. Officina 1642955
15824
305
Books: Social sciences
Marczell Mihály: Érosz és Étosz. Bp. 1940. Szent István Társ. 270 p. Kiadói papírborítóban. Szép állapotban Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft