15363.
304. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Építészet, művészet
1 600 Ft
Zsolnay Teréz-M. Zsolnay Margit-Sikota Győző: Zsolnay. A gyár és a család története 1863-1948. A gyár története 1948-1973. Budapest, 1975, Corvina Kiadó, 240+48 p. Második kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói kopott papír védőborítóval, fekete-fehér, és színes képekkel illusztrálva.