15362.
304. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Építészet, művészet
4 000 Ft
10,81 EUR, 11,76 USD
Barcsay Jenő: Anatomie für Künstler. Bp., 1967, Corvina. Kiadói egészvászon-kötés, kopottas borítóval, kissé viseltes gerinccel, foltos lapokkal, német nyelven./ Linen-binding, with worn cover, and little bit damaged spine, and spotty pages, in German language.