Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 308

15645.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
27.12
32.00
Madách Imre: Az ember tragédiája. A költő arcképével és Zichy Mihály rézfénynyomatú képével. Bp.,1904, Athenaeum, 1 t.+229 p.+5 t. Tizenhatodik kiadás. Kiadói aranyozott, festett, illusztrált egészvászon-kötés, a felső lapélek aranyozottak. kissé kopottas borítóval, a címkép lapja szakadt, ajándékozási címkével.
15646.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
3.39
4.00
30
15647.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
40.68
48.00
15648.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
10.17
12.00
15649.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
13.56
16.00
15650.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
13.56
16.00

Megtekintett kategóriák

Aktuális híreink

Aukciós vásárlói jutalék: 22%

306. aukció:
Elszámolás: október 10-től;

307. aukció:
Fizetési határidő: október 20;
Elszámolás: október 24-től;

308. aukció:
Megtekintés: október 16-19 között;
Tételek átvétele: október 24-én, 10 órától;
Fizetési határidő: november 3;
Elszámolás: november 7-től

  Eseménynaptár

  • Hétfő-Szerda: 10-17

© 2011-2017 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.