Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 308

15693.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,03
7,65
15694.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,03
7,65
15695.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,03
7,65
15696.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,03
7,65
15697.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
15698.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
A repülő hajó. Orosz, ukrán, belorusz, grúz, üzbek, tatár, baskir, kazah, tadzsik és más szovjet népmesék. Válogatta és fordította Rab Zsuzsa. Szecskó Tamás rajzaival. Népek meséi. Bp., 1955, Móra. Második kiadás. Szövegközti fekete-fehér, és színes egészoldalas illusztrációkkal. Kiadói kopottas illusztrált félvászon-kötés.
15699.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,73
10,59
Mándy Iván: Csutak a színre lép. Bp., 1957, Móra. Kiadói illusztrált félvászon-kötés. Réber László rajzaival. Első kiadás.
15700.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,03
7,65
Bálint Ágnes: Mi újság a Futrinka utcában? Kende Márta rajzaival. Bp., 1964, Móra. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopottas borítóval, kissé laza fűzéssel, néhány foltos lapszéllel. Első kiadás!
15701.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
15702.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
15703.

Kikiáltási ár:
3 800 Ft
10,27
11,18
15704.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft