https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 308

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Dr. Jirka Alajos: Szemelyvények Xenophon és Herodotos műveiből gimnáziumi használatra. Latin és görög tankönyvek. Bp., é.n.,Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Átkötött egészvászon-kötés, ceruzás bejelölésekkel, aláhúzásokkal.
15717.

Dr. Jirka Alajos: Szemelyvények Xenophon és Herodotos műveiből gimnáziumi használatra. Latin és görög tankönyvek. Bp., é.n.,Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Átkötött egészvászon-kötés, ceruzás bejelölésekkel, aláhúzásokkal.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,86
EUR
,
5,29
USD
Ajánlatok száma:
0
Timur Vermes: Nézd ki van itt. Fordította Nádori Lídia. Bp.,2013,Libri. Kiadói kartonált papírkötés.
15718.

Timur Vermes: Nézd ki van itt. Fordította Nádori Lídia. Bp.,2013,Libri. Kiadói kartonált papírkötés.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
0
Charles Bukowski: Egy vén kujon jegyzetei. Fordította és az utószót írta Balázs Attila. Bp., 1994, Ferenczy Könyvkiadó. Kiadói papírkötésben.
15719.

Charles Bukowski: Egy vén kujon jegyzetei. Fordította és az utószót írta Balázs Attila. Bp., 1994, Ferenczy Könyvkiadó. Kiadói papírkötésben.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,78
EUR
,
4,12
USD
Ajánlatok száma:
1
Komjáthy István: Szürke nyúl országa. Reich Károly rajzaival. Bp.,1954,Ifjúsági Könyvkiadó. Második kiadás. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopottas borítóval.
15720.

Komjáthy István: Szürke nyúl országa. Reich Károly rajzaival. Bp.,1954,Ifjúsági Könyvkiadó. Második kiadás. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopottas borítóval.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
1
Seiffensteiner Salamon adomái. Borsszem Jankó könyvtára 1. h.n, (1989), Várkonyi Mihály Stúdió I. Kft. Kiadói papírkötés. Reprint.
15721.

Seiffensteiner Salamon adomái. Borsszem Jankó könyvtára 1. h.n, (1989), Várkonyi Mihály Stúdió I. Kft. Kiadói papírkötés. Reprint.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,16
EUR
,
2,35
USD
Ajánlatok száma:
1
Dr. Czeizel Endre: Aki költő akar lenni, pokolra kell annak menni? Magyar költő-géniuszok testi és lelki betegségei. Bp., 2001, GMR Reklámügynökség. Kiadói kartonált papírkötés. Jó állapotban.
15722.

Dr. Czeizel Endre: Aki költő akar lenni, pokolra kell annak menni? Magyar költő-géniuszok testi és lelki betegségei. Bp., 2001, GMR Reklámügynökség. Kiadói kartonált papírkötés. Jó állapotban.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
13,51
EUR
,
14,71
USD
Ajánlatok száma:
2
Kálmán Jenő: Sicc meseországban. Tankó Béla rajzaival. Bp., 1987, Minerva. Kiadói papírkötés, foltos, kopott borítóval.
15723.

Kálmán Jenő: Sicc meseországban. Tankó Béla rajzaival. Bp., 1987, Minerva. Kiadói papírkötés, foltos, kopott borítóval.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,24
EUR
,
3,53
USD
Ajánlatok száma:
0
Jókai Mór: A nagyenyedi két fűzfa. Magyar Könyvtár 332. Bp., é.n., Lampel R. (Wodianer F. és Fiai) Rt.,38 p. Átkötött papírkötés. Jó állapotban.
15724.

Jókai Mór: A nagyenyedi két fűzfa. Magyar Könyvtár 332. Bp., é.n., Lampel R. (Wodianer F. és Fiai) Rt.,38 p. Átkötött papírkötés. Jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,16
EUR
,
2,35
USD
Ajánlatok száma:
0
Gvadányi József: Egy falusi nótáriusnak budai utazása. Sajtó alá rendezte: Sebestyén János. Kir. Magyar Egyetemi Nyomda segédtankönyvei. Bp., é.n., Kir. Magyar Műegyetemi Nyomda, 64 p. Kiadói kissé viseltes papírkötésben.
15725.

Gvadányi József: Egy falusi nótáriusnak budai utazása. Sajtó alá rendezte: Sebestyén János. Kir. Magyar Egyetemi Nyomda segédtankönyvei. Bp., é.n., Kir. Magyar Műegyetemi Nyomda, 64 p. Kiadói kissé viseltes papírkötésben.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,16
EUR
,
2,35
USD
Ajánlatok száma:
0
Kürthy Emilné: A Kovács-leányok és egyéb elbeszélések. 46 képpel. Bp., é.n., Magyar Kereskedelmi Közlöny. 183 p. Szövegközti képekkel, rajzokkal, Festett, kiadói egészvászon-kötésben, a gerinc felső részén apró sérülés.
15726.

Kürthy Emilné: A Kovács-leányok és egyéb elbeszélések. 46 képpel. Bp., é.n., Magyar Kereskedelmi Közlöny. 183 p. Szövegközti képekkel, rajzokkal, Festett, kiadói egészvászon-kötésben, a gerinc felső részén apró sérülés.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,11
EUR
,
8,82
USD
Ajánlatok száma:
0
J. Z. Novák: Tapsi Matyi a jégen. Josef Kábrt rajzaival. Fordította Zádor Margit. Prága, 1964, Artia. Kiadói félvászon-kötés, kissé sérült gerinccel, kissé kopottas borítóval, kissé foltos címoldallal.
15727.

J. Z. Novák: Tapsi Matyi a jégen. Josef Kábrt rajzaival. Fordította Zádor Margit. Prága, 1964, Artia. Kiadói félvászon-kötés, kissé sérült gerinccel, kissé kopottas borítóval, kissé foltos címoldallal.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,16
EUR
,
2,35
USD
Ajánlatok száma:
0
Túl az óperencián. Szerk.: Bodrits István. Sztojnics Mirkó rajzaival. Bp., 1958, Fórum. Kiadói félvászon-kötés, kopottas borítóval.
15728.

Túl az óperencián. Szerk.: Bodrits István. Sztojnics Mirkó rajzaival. Bp., 1958, Fórum. Kiadói félvászon-kötés, kopottas borítóval.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
0

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Elérhetőség

Nyitva tartás

  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Oldalaink

© 2011-2024 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Élő közvetítés

Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz