Porcelán

Tételek száma: 44

Herendi virág mintás hiányos teás készlet, kézzel festett, jelzett, hibátlan
11088.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
33.90
40.00
15
Herendi virág mintás mokkás készlet (8 személyes), kézzel festett, jelzett (cca 1920), hajszálrepedés a cukordobozon
11089.

Kikiáltási ár:
30 000 Ft
101.69
120.00
Herendi nyuszi, kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal, m: 13,5 cm
11090.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
10.17
12.00
Zsolnay virág mintás váza, matricás, jelzett, hibátlan, m: 13,5 cm
11091.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
9.49
11.20
Zsolnay porcelán kislány tejes korsóval, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 7 cm
11092.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
10.17
12.00
Zsolnay hiányos virágmintás porcelán teás készlet, matricás, jelzett, kopott, az egyik csészén lepattanással, összesen: 7 db, m: 6 cm, 9 cm,11 cm, 16 cm.
11093.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
13.56
16.00

Megtekintett kategóriák

Aktuális híreink

Aukciós vásárlói jutalék: 22%

306. aukció:
Elszámolás: október 10-től;

307. aukció:
Fizetési határidő: október 20;
Elszámolás: október 24-től;

308. aukció:
Megtekintés: október 16-19 között;
Tételek átvétele: október 24-én, 10 órától;
Fizetési határidő: november 3;
Elszámolás: november 7-től

  Eseménynaptár

  • Hétfő-Szerda: 10-17

© 2011-2017 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.