Porcelán Tételek száma: 44
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1244894
11124
304
4600
Porcelán kutya benne órával (nem működik), hiányos, kézzel festett, jelzés nélkül, kopásnyomokkal, m: 13,5 cm 1579425
11125
304
Cintányéros férfi, fehér mázas porcelán figura, apró lepattanásokkal, jelzés nélkül, m: 18 cm 1612387
11126
304
Matricás tálka a kínai horoszkóppal, jelzés nélkül, hibátlan, d:15,5 cm 1623943
11127
304
3200
Nymolle Bjoern Wiinblad tervezte porcelán falidísz, d: 15 cm 1623887
11128
304
Kőszáli kecske, fajansz, kézzel festet, jelzett, kis lepattanással, m: 16 cm 1623876
11129
304
Virágmintás porcelán kis kaspó, kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal, m: 7 cm 1315273
11130
304
Keleti motívumos porcelán kínáló, kézzel festett, jelzés nélkül, apró kopásnyomokkal, d: 23 cm 1621061
11131
304
Párocska népviseletben, jelzett szovjet porcelán, kézzel festett, hibátlan, m: 25 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft