A magyar korona országainak 1892 és 1893. évi népzmogalma. Magyar Statisztikai Közlemények Új Folyam VIII. kötet. Szerk.: Országos Magyar Kir. Statisztikai Hivatal. Bp., 1895, Athenaeum Rt. 4+73+121 p. Átkötött modern egészvászon-kötés, az eredeti borítót az elülső borítóra ragasztották, eléggé megviselt állapotban, kijáró lapokkal, a lapok egy részének a szélei sérültek, intézményi bélyegzővel.
Budapesti útmutató. Szerk.: Király Elemér. Bp., 1953, Közlekedési Kiadó. Kiadói félvászonkötés, kopottas borítóval, Budapest kihajtható közlekedési térképével.
Mezei Zsolt: Pápai Könyvtárak a századfordulón. Pápa,1999, Dunántúli Református Egyházkerület Tudományos Gyűjteményei, Jókai Mór Városi Könyvtár. Kiadói papírkötés, volt könyvtári példány.
Vegyes könyvtétel, 2 db:
Bemutatkozik Magyarország. Bp., 2007, Magyar Almanach. Kiadói papírkötés, magyar és angol nyelven.
Sándor Anna: Miért szeressük Hollandiát? Bp.,2000, Göncöl. Kiadói papírkötés.
Magyarország légifelvételeken. Lázár István bevezetőjével. Tóth Béla fotóival. Bp.,1991, Corvina. Kiadói kartonált papírkötés, kopott, kissé sérült borítóval, magyar, angol, német és francia nyelven.
Bertalan Károly: Barlangkutatás Szilice környékén. Beszámoló a BETE barlangkutató Szakosztályának 1942. évi nyári kutató útjáról. Bp., 1943. BETE. Több képpel és térképpel. 16p.
Illustrierter Führer durch die Bundeshauptstadt Wien und Umgebung. Woerl's Reisehandbücher. Leipzig, é.n. (1922), Woerl's Reisebücher-Verlag, 162+2 p.+2 t. XXI. kiadás. Kiadói papírkötésben, két térképpel, német nyelven./
Paperbinding, in German language.