Könyvek: Utazás, helytörténet

Tételek száma: 150

15060.

Kikiáltási ár:
4 800 Ft
12,97
14,12
Budapesti útmutató. Szerk.: Király Elemér. Bp., 1953, Közlekedési Kiadó. Kiadói félvászonkötés, kopottas borítóval, Budapest kihajtható közlekedési térképével.
15061.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Mezei Zsolt: Pápai Könyvtárak a századfordulón. Pápa,1999, Dunántúli Református Egyházkerület Tudományos Gyűjteményei, Jókai Mór Városi Könyvtár. Kiadói papírkötés, volt könyvtári példány.
15062.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Fitz Jenő: Gorsium-Herculia-Tác. Műemlékeink. Bp., 1978, Corvina. Kiadói papírkötés. Jó állapotban.
15063.

Kikiáltási ár:
800 Ft
15064.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Vegyes könyvtétel, 2 db: Cseke László: Dunakanyar. Bp., 1975, Panoráma. Kiadói kartonált papírkötés, több nyelvű rezümével. Szülőföldem Magyarország. Bp., 1986, Kossuth. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
15065.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Magyarország légifelvételeken. Lázár István bevezetőjével. Tóth Béla fotóival. Bp.,1991, Corvina. Kiadói kartonált papírkötés, kopott, kissé sérült borítóval, magyar, angol, német és francia nyelven.
15066.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Bertalan Károly: Barlangkutatás Szilice környékén. Beszámoló a BETE barlangkutató Szakosztályának 1942. évi nyári kutató útjáról. Bp., 1943. BETE. Több képpel és térképpel. 16p.
15067.

Kikiáltási ár:
800 Ft
15068.

Kikiáltási ár:
800 Ft
vitéz dr. Temesy Győző: Földrajzi zsebkönyv 1944-re. Bp., 1944. M. Földrajzi T. 236 p. A melléklet hiányzik. Kiadói papírkötésben.
15069.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Pogány Frigyes: Róma. Bp., 1974, Corvina. Negyedik kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
15070.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Illustrierter Führer durch die Bundeshauptstadt Wien und Umgebung. Woerls Reisehandbücher. Leipzig, é.n. (1922), Woerls Reisebücher-Verlag, 162+2 p.+2 t. XXI. kiadás. Kiadói papírkötésben, két térképpel, német nyelven./ Paperbinding, in German language.
15071.

Illustrierter Führer durch die Bundeshauptstadt Wien und Umgebung. Woerl's Reisehandbücher. Leipzig, é.n. (1922), Woerl's Reisebücher-Verlag, 162+2 p.+2 t. XXI. kiadás. Kiadói papírkötésben, két térképpel, német nyelven./ Paperbinding, in German language.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft