15066.
303. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Utazás, helytörténet
800 Ft
Magyarország légifelvételeken. Lázár István bevezetőjével. Tóth Béla fotóival. Bp.,1991, Corvina. Kiadói kartonált papírkötés, kopott, kissé sérült borítóval, magyar, angol, német és francia nyelven.