Rexa Dezső: Zwölf Monate in Pesth.(Százesztendős Pest-Budai képeskönyvetske.) [Bp., 1940], Officina. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopottas borítóval, német nyelven./
Half-linen-binding, iwth a little bit worn cover, in German language.
Adolf Friedrich: Ins Innerste Afrika. Lipcse, 1909, Klinkhardt & Biermann, XI+476 p.+ 2 térképpel. Kiadói kissé kopottas illusztrált egészvászon kötés, számos fekete-fehér fotóval illusztrálva, német nyelven./
Linen-binding, with a little bit worn cover, in German language.
Erdei Ferenc: Futóhomok. A Duna -Tiszaköz földje és népe. Magyarország felfedezése. Bp., é.n., Athenaeum. Kiadói egészvászon kötésben, fényképekkel, térképekkel illusztrált, a hátsó szennylap kijár, a Debreceni Ev. Ref. Főgymnasiumi Önképzőkör pecsétjével, Dr. Bertok Könyvkereskedés, Debrecen címkéjével.
Takács József: Görögország földrajzi nevei. Bp., 1932, M. Kir. Állami Térképészet. Kiadói papírkötés.
A "Térképészeti Közlöny" 5. számú különfüzete. Jó állapotban.