2 200 Ft
5,70 EUR, 6,29 USD
Zsilinszky Mihály: Az egyetemes történelem főbb eseményei életirati vázlatokban. Vezérfonalul a történelem első tanításához. Első rész: Ó-kor. Bp., 1877, Killián Frigyes, 140+4 p. Negyedik, javított kiadás. Korabeli félbőr-kötés, megviselt állapotban, a borítója és a gerince kopott, sérült, az előzéklapon ceruzás jegyzettel, a kötése megtört, sérült.