2 800 Ft
7,25 EUR, 8,00 USD
Lévai JenÅ‘: Kossuth Lajos néplapjai 1877-1937. A magyar újságÃrás hÅ‘skora. A Kis Ujság 50 éves jubileumára. Bp., 1938, Stádium-ny. Kiadói egészvászon-kötés, javÃtott, kissé foltos, kissé kopottas borÃtóval, néhol kissé foltos lapszélekkel.