Festmények és grafikák

Tételek száma: 348

Gyarmathy jelzéssel: Kompozíció. Vegyes technika, papír, 80×59 cm
10097.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
György Tamás (?-?): Csendélet. Szerigráfia, papír, jelzett, 50x34 cm
10098.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
10099.

Kikiáltási ár:
90 000 Ft
243,24
264,71
Hajdú jelzéssel: Duna, színezett rézkarc, papír, üvegezett fa keretben, 29×38 cm
10100.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Hajósy Mónika (1953- ): Kapaszkodó, olaj, farost, 48,5×60 cm
10101.

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,32
26,47
Jorg Hartig (1932- ): Herrengaße, Graz, szén, papír, jelzett, paszpartuban, sérült, 28×38 cm
10102.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Hegyessy Mihály (?-?): Farkasréti táj 1978. Olaj, karton, jelzett, keretben, 25×36 cm
10103.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Henczné jelzéssel: Hibiszkusz. Festett selyemkép, üvegezett sérült keretben, 35×46 cm
10104.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Herman Lipót (1884-1972): Önarckép 1942. Olaj, vászon, jelzett, fa keretben, 60×50 cm
10105.

Kikiáltási ár:
40 000 Ft
108,11
117,65
Herman Lipót (1884-1972): Komjáti után: Vándorlók, színezett rézkarc, papír, jelzett, 40×48 cm
10106.

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,92
20,59
Hincz jelzéssel: Csók. Olaj, farost, jelzett, foltos, 55×54 cm
10107.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Hincz Gyula (1904-1986): Kilátás a teraszról. Akvarell-tus, papír, jelzett, 32×41 cm
10108.

Kikiáltási ár:
40 000 Ft
108,11
117,65

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft