Festmények és grafikák

Tételek száma: 348

Farkasházy jelzéssel: Sokszínű, tempera, papír, 58×40 cm
10073.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Farsang Sándor (1945-2015): Vadászat. Szynes rézkarc, papír, jelzett, 45×26 cm
10074.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

Farsang Sándor (1945-2015): Bűvész Színezett rézkarc, papír, jelzett, 39×33 cm
10075.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

Fatiguant jelzéssel: Mózes a kőtáblákkal, olaj, papír, szakadással, 50×40 cm
10076.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

V. Fábos Rózsa (?- ): Vízparton, pasztell, papír, plexizett fa keretben, 58,5×43,5 cm
10077.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

Fejes jelzéssel: Szentendrei utca. Akril, karton, paszpartuban, 32x19 cm
10078.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

Ferenczy Valér (1885-1954): Utca részlet. Olaj, karton, jelzett, 27×35 cm
10079.

Kikiáltási ár:
90 000 Ft
243,90
281,25

Földházy Gyula (1991- ): Hentai, tus, papír, jelzett, 29,5×21 cm
10080.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Földházy Gyula (1991- ): Az ártatlanság elvesztése, tus, papír, jelzett, 29,5×21 cm
10081.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Georgin, François (1801-1863): La paresseuse, fametszet, papír, jelzett paszpartuban, 33×26 cm
10082.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

10083.

Kikiáltási ár:
90 000 Ft
243,90
281,25

10084.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft