Festmények és grafikák

Tételek száma: 348

Kass János (1927-2010): Káin. Próba nyomat, papír, jelzett, üvegezett keretben, 23,5×15 cm
10121.

Kikiáltási ár:
11 000 Ft
29,81
34,38

Kádár jelzéssel: Formák, vegyes technika, karton, 33×16,5 cm
10122.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
30

Kádár György (1912-2002): Tűzrakó. Színes linó, papír, jelzett, 14x10 cm
10123.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

10124.

Kikiáltási ár:
36 000 Ft
97,56
112,50

Kássa Gábor (1893-1961): Zuglói piac részlet. Olaj, karton, jelzett, üvegezett keretben, 28×38 cm
10125.

Kikiáltási ár:
30 000 Ft
81,30
93,75

Kelemen Éva (?-?): Akkordok, olaj, farost, keretben, 49×43 cm
10126.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

Kemény jelzéssel: Falusi házak. Olaj, vászon, kis lyukkal, 40×50 cm
10127.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

Keresztes Anna (?-): Tokaji kapu. Szitanyomat, papír, jelzett, 25×36 cm
10128.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Kékesi László (1919-1993): 12 linómetszet mappa, papír, mind jelzett, üdvözlő sorokkal,  10×8 cm
10129.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

10130.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Koch Aurél (1926- ): Madách díszletterv, vegyes technika, papír, jelzett, 20×30 cm
10131.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

10132.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft