Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 422

15781.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
40.68
48.00
15782.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
27.12
32.00
Goll János: Zenészeti műszótár zeneelméleti bevezetéssel. A Zenetanárok Orsz. Egylete zenészeti szakosztálya megbízásából szerkeszté Goll János. Bp.,[1885], Rózsavölgyi és Társa, 146 p. Későbbi átkötött félvászon-kötés, kissé kopottas borítóval, de egyébként jó állapotban.
15783.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
12.20
14.40
Statistikai közlemények. 5. köt. Pest, 1863, Eggenberger. Félvászon kötésben, jó állapotban.
15784.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
20.34
24.00
Móricz Zsigmond: Vidéki hírek és más elbeszélések. Bp., 1917, Táltos Kiadása. Első kiadás! Haranghy Jenő illusztrációival. Korabeli papírkötésben, javított gerinccel. Gárdonyi Andor ex librisével. Számozatlan példány, a szerző és az illusztrátor aláírásával!
15785.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
27.12
32.00
15786.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
9.49
11.20

Megtekintett kategóriák

Aktuális híreink

Aukciós vásárlói jutalék: 22%

304. aukció:
Elszámolás: szeptember 12-től;

305. aukció:
Fizetési határidő: szeptember 22;
Elszámolás: szeptember 26- től;

306. aukció:
Megtekintés: szeptember 18-21 között;
Tételek átvétele: szeptember 25-én, 10 órától;
Fizetési határidő: október 6;
Elszámolás: október 10-től

  Eseménynaptár

  • Hétfő-Szerda: 10-17

© 2011-2017 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.