Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 422

Mahátma Gandhi: Az indiai szabadsághős könyve. Fordította, válogatta Baktay Ervin. Budapest, é.n., Athenaeum. Második kiadás. Kiadói papírkötés, picit foltos, egyébként jó állapotban.
15793.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Arany János összes munkái. 1-8. kötet. Bp., 1883-1889, Ráth Mór. Gazdagon díszített, aranyozott vászonkötésben, példányonként változó, nagyrészt jó állapotban.
15794.

Kikiáltási ár:
24 000 Ft
64,86
70,59
15795.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
15796.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,03
7,65
Miguel de Cervantes Saavedra: Az elmés nemes Don Quijote de la Mancha. I-II. kötet. Fordította: Győry Vilmos. Bp.,1873-1874, Athenaeum, 461+436 p. Átkötött félvászon-kötés, egybekötve, kissé kopottas borítóval, de belül jó állapotban.
15797.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
A repülő hajó. Orosz, ukrán, belorusz, grúz, üzbek, tatár, baskir, kazah, tadzsik és más szovjet népmesék. Válogatta és fordította Rab Zsuzsa. Szecskó Tamás rajzaival. Népek meséi. Bp., 1955, Móra. Második kiadás. Szövegközti fekete-fehér, és színes egészoldalas illusztrációkkal. Kiadói kopottas illusztrált félvászon-kötés.
15798.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,73
10,59
Tarkabarka 1956. Mesék, versek, játékok. Válogatta és szerkesztette T. Aszódi Éva. A címlapot rajzolta Szecskó Tamás. Bp.,1956,Ifjúsági könyvkiadó. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopottas borítóval, de belül jó állapotban.
15799.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
15800.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
15801.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
15802.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Ady Endre: Az utolsó hajók. Bp.,(1923), Athenaeum Rt. Kiadói papírkötés. Jó állapotban. A borítót Kozma Lajos (1884-1948) építész, grafikus, iparművész tervezte. Első kiadás.
15803.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
15804.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,03
7,65

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft