Militária

Tételek száma: 47

1870-1918. Ferenc József-rend lovagkeresztje karikán jelzett Au kitüntetés mellszalag nélkül, V. Mayers Söhne - IN WIEN gyártói jelzéssel, medalion hátlemeze zsanérral nyitható T:2 több zománchiba Hungary 1870-1918. Order of Franz Joseph, Knights Cross Au decoration hallmarked on ring, without ribbon, with V. Mayers Söhne - IN WIEN makers mark, back of the medallion can be opened C:XF several enamell errors NMK 207.
31244.

1870-1918. "Ferenc József-rend lovagkeresztje" karikán jelzett Au kitüntetés mellszalag nélkül, "V. Mayers Söhne - IN WIEN" gyártói jelzéssel, medalion hátlemeze zsanérral nyitható T:2 több zománchiba Hungary 1870-1918. "Order of Franz Joseph, Knight's Cross" Au decoration hallmarked on ring, without ribbon, with "V. Mayers Söhne - IN WIEN" makers mark, back of the medallion can be opened C:XF several enamell errors NMK 207.

Kikiáltási ár:
100 000 Ft
270,27
294,12
1873. Hadiérem Br katonai érdemérem modern mellszalaggal T:2-,3 Hungary 1873. Military Medal Br medal with modern ribbon C:VF,F  NMK 231.
31245.

1873. "Hadiérem" Br katonai érdemérem modern mellszalaggal T:2-,3 Hungary 1873. "Military Medal" Br medal with modern ribbon C:VF,F NMK 231.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
1873. Hadiérem Br katonai érdemérem + 1916. Károly-csapatkereszt cink kitüntetés sérült mellszalaggal, peremen gyártói jelzéssel T:2,2- ph. NMK 231., 295.
31246.

1873. "Hadiérem" Br katonai érdemérem + 1916. "Károly-csapatkereszt" cink kitüntetés sérült mellszalaggal, peremen gyártói jelzéssel T:2,2- ph. NMK 231., 295.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
1898. Jubileumi Emlékérem Polgári Alkalmazottak Számára Br kitüntetés nem saját mellszalaggal T:2 Hungary 1898. Commemorative Jubilee Medal for the Civil State Officials Br decoration with not its own ribbon C:XF NMK 250.
31247.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
1913. Mozgósítási Kereszt / 1912-1913-as Emlékkereszt aranyozott Br kitüntetés modern mellszalagon T:2 kopott Hungary 1913. Commemorative Cross, 1912-1913 gilt Br decoration with modern ribbon C:XF worn NMK 275.
31248.

1913. "Mozgósítási Kereszt / 1912-1913-as Emlékkereszt" aranyozott Br kitüntetés modern mellszalagon T:2 kopott Hungary 1913. "Commemorative Cross, 1912-1913" gilt Br decoration with modern ribbon C:XF worn NMK 275.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
1914. Ferenc József II. osztályú Ezüst Vitézségi Érem peremén jelzett Ag kitüntetés mellszalagon. Szign.: Tautenhayn T:2,2- ph. szalag sérült, patina Hungary 1914. Silver Gallantry Medal, IInd Class Ag decoration with hallmark on edge, with ribbon. Sign.: Tautenhayn C:XF,VF edge error, damaged ribbon,patina NMK: 133.
31249.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
1914. Ferenc József Bronz Vitézségi Érem Br kitüntetés modern mellszalagon. Szign.: Tautenhayn + 1917. Károly Bronz Vitézségi Érem Br kitüntetés modern mellszalagon. Szign.: Kautsch T:2 kis ph. Hungary 1914. Bronze Gallantry Medal Br medal with ribbon. Sign: Tautenhayn + 1917. Bronze Gallantry Medal Br decoration with damaged ribbon. Sign.: Kautsch C:XF small edge error NMK 137., 310.
31250.

1914. "Ferenc József Bronz Vitézségi Érem" Br kitüntetés modern mellszalagon. Szign.: Tautenhayn + 1917. "Károly Bronz Vitézségi Érem" Br kitüntetés modern mellszalagon. Szign.: Kautsch T:2 kis ph. Hungary 1914. "Bronze Gallantry Medal" Br medal with ribbon. Sign: Tautenhayn + 1917. "Bronze Gallantry Medal" Br decoration with damaged ribbon. Sign.: Kautsch C:XF small edge error NMK 137., 310.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
1914. Ferenc József Bronz Vitézségi Érem Br kitüntetés mellszalagon. Szign.: Tautenhayn T:2 patina Hungary 1914. Bronze Gallantry Medal Br medal with ribbon. Sign: Tautenhayn C:XF patina NMK 137.
31251.

1914. "Ferenc József Bronz Vitézségi Érem" Br kitüntetés mellszalagon. Szign.: Tautenhayn T:2 patina Hungary 1914. "Bronze Gallantry Medal" Br medal with ribbon. Sign: Tautenhayn C:XF patina NMK 137.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
31252.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
31253.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
1916. Károly-csapatkereszt cink kitüntetés mellszalagon, peremen gyártói jelzéssel + 1943. Tűzkereszt I. fokozata bronzozott cink kitüntetés mellszalag nélkül + Amerikai Egyesült Államok 1893. Kolumbuszi Világkiállítás - Chicago Br emlékérem modern szalagon T:2,2- ph. Hungary 1916. Charles Troop Cross Zn decoration on ribbon, with makers mark on edge + 1942. Hungarian Fire Cross 1st class brass-plated zinc decoration without ribbon + USA 1893. Worlds Columbian Exposition - Chicago Br commemorative medal with modern ribbon C:XF,VF edge error
31254.

1916. "Károly-csapatkereszt" cink kitüntetés mellszalagon, peremen gyártói jelzéssel + 1943. "Tűzkereszt I. fokozata" bronzozott cink kitüntetés mellszalag nélkül + Amerikai Egyesült Államok 1893. "Kolumbuszi Világkiállítás - Chicago" Br emlékérem modern szalagon T:2,2- ph. Hungary 1916. "Charles Troop Cross" Zn decoration on ribbon, with makers mark on edge + 1942. "Hungarian Fire Cross 1st class" brass-plated zinc decoration without ribbon + USA 1893. "World's Columbian Exposition - Chicago" Br commemorative medal with modern ribbon C:XF,VF edge error

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
10
1916. Károly-csapatkereszt cink kitüntetés mellszalagon, peremen gyártói jelzéssel T:2  Hungary 1916. Charles Troop Cross Zn decoration on ribbon, with makers mark on edge C:XF  NMK 295.
31255.

1916. "Károly-csapatkereszt" cink kitüntetés mellszalagon, peremen gyártói jelzéssel T:2 Hungary 1916. "Charles Troop Cross" Zn decoration on ribbon, with makers mark on edge C:XF NMK 295.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft