Militária

Tételek száma: 47

Német Harmadik Birodalom 1934. Első Világháborús Érdemkereszt 1914-1918 kitüntetés mellszalagon nem harcolóknak, hátoldalán P. & C. L. jelzéssel T:2  German Third Reich 1934. The Honour Cross of the World War 1914-1918 decoration with ribbon for non-combatants, with P. & C. L. on its back C:XF
31280.

Német Harmadik Birodalom 1934. "Első Világháborús Érdemkereszt 1914-1918" kitüntetés mellszalagon nem harcolóknak, hátoldalán "P. & C. L." jelzéssel T:2 German Third Reich 1934. "The Honour Cross of the World War 1914-1918" decoration with ribbon for non-combatants, with "P. & C. L." on its back C:XF

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
9
Német Harmadik. Birodalom 1939. II. Osztályú Vaskereszt kitüntetés, gyártói jelzés nélkül, sérült mellszalaggal T:2 German Third Reich 1939. Iron Cross II. Class decoration without makers mark and with damaged ribbon C:XF
31281.

Német Harmadik. Birodalom 1939. "II. Osztályú Vaskereszt" kitüntetés, gyártói jelzés nélkül, sérült mellszalaggal T:2 German Third Reich 1939. "Iron Cross II. Class" decoration without maker's mark and with damaged ribbon C:XF

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
15
Német Harmadik Birodalom 1939. Sebesülési jelvény fekete fokozata préselt acéllemez kitüntetés gyártói jelzés nélkül, lekapart horogkereszt T:2-,3 German Third Reich 1939. Verwundetenabzeichen in Schwarz steel plate decoration without makers mark, scratched off swastika C:VF,F
31282.

Német Harmadik Birodalom 1939. "Sebesülési jelvény fekete fokozata" préselt acéllemez kitüntetés gyártói jelzés nélkül, lekapart horogkereszt T:2-,3 German Third Reich 1939. "Verwundetenabzeichen in Schwarz" steel plate decoration without makers mark, scratched off swastika C:VF,F

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Német Harmadik Birodalom 1942. Az 1941/1942. évi Keleti Téli Hadjárat Emlékérme fém kitüntetés mellszalaggal T:2 German Third Reich 1942. Medaille Winterschlacht im Osten 1941/1942 metal decoration with ribbon C:XF
31283.

Német Harmadik Birodalom 1942. "Az 1941/1942. évi Keleti Téli Hadjárat Emlékérme" fém kitüntetés mellszalaggal T:2 German Third Reich 1942. "Medaille Winterschlacht im Osten 1941/1942" metal decoration with ribbon C:XF

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
10
NSZK ~1960-1970. Bundeswehr Páncélos fém sapkajelvény (~49x51mm) T:2 FRG ~1960-1970. Bundeswehr Tank cap badge (~49x51mm) C:XF
31284.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
NSZK ~1970-1980. Bundeswehr jelvények (7x), közte tüzérségi, harckocsizó, hadtáp, utász és felderítő jelvények + Ausztria DN Tűzoltósági fém jelvény T:2,2- FRG ~1970-1980. Bundeswehr badges (7x), including artillery, armored, military supply, sapper and scout badges + Austria ND Firefighter metal badge C:XF,VF
31285.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Orosz Birodalom ~1912. Az 1812-es Honvédő Háború Centenáriumi Emlékérem Br emlékérem füllel, nem eredeti szalaggal (28mm) T:2-,3 ph., karc Russian Empire ~1912. Patriotic War of 1812 Centennial Medal Br commemorative medal with ear with not orginal ribbon (28mm) C:VF,F edge error, scratched
31286.

Orosz Birodalom ~1912. "Az 1812-es Honvédő Háború Centenáriumi Emlékérem" Br emlékérem füllel, nem eredeti szalaggal (28mm) T:2-,3 ph., karc Russian Empire ~1912. "Patriotic War of 1812 Centennial Medal" Br commemorative medal with ear with not orginal ribbon (28mm) C:VF,F edge error, scratched

Kikiáltási ár:
36 000 Ft
97,30
105,88
Románia 1941. Kommunizmus Elleni Keresztes hadjárat Br kitüntetés mellszalaggal. Szign.: P. GRANT. T:2 Romania 1941. Medal for the Crusade against Communism Br decoration with ribbon. Sign.: P. GRANT C:XF
31287.

Románia 1941. "Kommunizmus Elleni Keresztes hadjárat" Br kitüntetés mellszalaggal. Szign.: P. GRANT. T:2 Romania 1941. "Medal for the Crusade against Communism" Br decoration with ribbon. Sign.: P. GRANT C:XF

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
16
Szerbia 1912. Első Balkán-háború Emlékérem aranyozott Br emlékérem mellszalag nélkül T:2 Serbia 1912. Commemorative Medal for the First Balkan War gilt Br medal without ribbon C:XF
31288.

Szerbia 1912. "Első Balkán-háború Emlékérem" aranyozott Br emlékérem mellszalag nélkül T:2 Serbia 1912. "Commemorative Medal for the First Balkan War" gilt Br medal without ribbon C:XF

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
10
6db-os magyar kitüntetés tétel, mindegyik tokban, közte Honvédelmi Érdemérem 20 év, A Haza Szolgálatáért arany fokozat T:1-,2 sérült tok
31289.

6db-os magyar kitüntetés tétel, mindegyik tokban, közte "Honvédelmi Érdemérem 20 év", "A Haza Szolgálatáért arany fokozat" T:1-,2 sérült tok

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
16db-os vegyes magyar és külföldi, főleg militária témájú jelvény és kitüntetés tétel, közte ~1980. MHSZ - Honvédelemért, Lengyelország ~1950. Példás Katona jelvény T:2,2-
31290.

16db-os vegyes magyar és külföldi, főleg militária témájú jelvény és kitüntetés tétel, közte ~1980. "MHSZ - Honvédelemért", Lengyelország ~1950. "Példás Katona" jelvény T:2,2-

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft