Magyar emlékveretek, plakettek Tételek száma: 167
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1614173
30756
301
Hungarian commemorative medals and plaques
Numizmatika
1989. "27. Országos Ifjúsági Bélyegkiállítás - Veszprém" jelzett herendi porcelán plakett (100x117mm) T:1- 1613878
30757
301
Numizmatika
1991. "1946-1991. Magyarország-Székesfehérvár" Br emlékérem (42mm) szignózott T:2 1617005
30758
301
Numizmatika
1992. "Győr / Magyar Szemorvos Társaság Kongresszusa 1992" öntött Br emlékérem (62mm) T:2 1600860
30759
301
Numizmatika
1993. "Atilla Isten Kardja Ősbemutató 1993. Aug. 20." aranyozott emlékérem (42,5mm) T:1 1613811
30760
301
Numizmatika
1993. "Bozó Gyula 80 éves" Br emlékérem (42,5mm) T:2 1568090
30761
301
Numizmatika
1997. "Somogy megye / Somogy megye Közgyűlése" ezüstözött fém emlékérem, dísztokban, ajándékozói irattal (42,5mm) T:2(PP) 1554763
30762
301
Numizmatika
1999. "Magyar Műszaki Kontingens - SFOR - 1998-1999 / Pustara Okucani tábor" ezüstözött fém emlékérem (42mm) T:2 1523222
30763
301
500
Numizmatika
2000. "Naptárérem / Metal Art Nemesfémipari RT." fém emlékérem (42mm) T:1(PP) 1614949
30764
301
Numizmatika
2003. "Magyarország csatlakozása az Európai Unióhoz" Ag emlékérem tanúsítvánnyal, dísztokban (31,29g/0.999/42,5mm) T:PP 1573479
30765
301
Numizmatika
DN "KAC (Kolozsvári Atlétikai Club) - 1880" Br plakett (39mm) T:2- 1618738
30766
301
5500
Numizmatika
DN "Nemzetbiztonságért" aranyozott Br emlékérem, részben zománcozott, eredeti dísztokban, mellette miniatűr jelvény (100mm) T:1- 1614376
30767
301
Numizmatika
DN "Keszthely" ezüstözött fém emlékérem, plombált műanyag tokban (32mm) + DN "Szentes" ezüstözött fém emlékérem plombált műanyag tokban (32mm) + DN "Szeged" ezüstözött fém emlékérem (32mm) + DN "Visegrád" ezüstözött fém emlékérem (32mm) T:1,2 kis patina, kis ph. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft