Buda 1847A "Ferenc József koronázására" Ag zseton. "I. FERENCZ IOSEPH I K AVSZTRIAI CSÁSZÁR / BIZALMAM AZ ŐSI ERÉNYBE - MAGYAR KIRÁLYÁ KORONÁZTATOTT BVDÁN MDCCCLXVII" (3,27g/20,5mm) T:2 több ph.
Hungary / Buda 1847A "Coronation of Franz Joseph" Ag token (3,27g/20,5mm) C:XF multiple edge errors
1867. "A Buda-Pesti koronázás emlékéül 1867" ón emlékérem füllel (11,64g/32mm) T:1-,2
Hungary 1867. "For the Coronation at Buda-Pest 1867" Sn commemorative medallion with ear (11,64g/32mm) C:AU,XF
Osztrák-Magyar Monarchia 1879. "Franz Josef I - Elisabeth / Zur Erinnerung an die Silberne Hochzeit Ihrer Majestaten 24. april 1879. (I. Ferencz József - Erzsébet Ő Felségeik / Ferencz József cs és ap királynak és Erzsébet cs és királynénak nászünnepük XXV évfordulóján 1854-1879 Április 24.)" aranyozott Br emlékérem. Szign.: J. CHRISTLBAUER (32mm) T:2-,3 patina
Austro-Hungarian Monarchy 1879. "Franz Josef I - Elisabeth / Zur Erinnerung an die Silberne Hochzeit Ihrer Majestaten 24. april 1879." gold plated Br commemorative medal. Sign.: J. CHRISTLBAUER (32mm) C:VF,F patina
Osztrák-Magyar Monarchia 1916. "Az Osztrák Nemzeti Bank létrejöttének 100 éves évfordulója" Br emlékérem körmöcbányai verdejellel, eredeti sérült dísztokban (65mm). Szign.: Stefan Schwartz T:2
Austro-Hungarian Monarchy 1916. "100th anniversary of the National Bank of Austria" (Kremnitz) Br commemorative medallion in original, damaged case. Sign.: Stefan Schwartz (65mm) C:XF