Magyar emlékveretek, plakettek Tételek száma: 167
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1617439
30744
301
Hungarian commemorative medals and plaques
Numizmatika
~1980. "Állami Biztosító / Emlékül a hosszú időn át végzett jó munkájáért nyugdijba vonulása alkalmából" Br plakett tokban, "Állami Biztosító Törzsgárda" kitűzővel (60mm, 17mm) T:2 1600287
30745
301
Numizmatika
1981. "Emlékérem a Lengyel Kultúra 30 éves évfordulója alkalmából" Br emlékplakett eredeti dísztokba, névre szóló adományozói oklevéllel (82mm) T:2 1601661
30746
301
Numizmatika
1981. "Ezerháromszáz éves a bolgár állam - Bolgár Kulturális Központ Budapest 1981." Br emlékplakett, eredeti tokban (75mm) T:1- 1493666
30747
301
500
Numizmatika
1984. "100 éves a Szerelvényértékesítő Vállalat" Br emlékérem lezárt plasztiktokban (42,5mm) + 1985. "MSZMP - XIII. Józsefvárosi Pártértekezlet" egyoldalas Br emlékérem, sérült tokban (42,5mm) T:1 1616919
30748
301
Numizmatika
1985. "Eurofilex Nemzetközi Tematikus Bélyeg Kiállítás" Br emlékérem tokban (42,5mm) T:2 1619846
30749
301
Numizmatika
1985. "Országos Környezetvédelmi Bélyegkiállítás - Őriszentpéter 1985" kerámia plakett (89x126mm) + -
1981. "Űrhajós Bélyegkiállítás - Körmend" kerámia plakett (116mm) T:2 1567551
30750
301
Numizmatika
1987. "1787-1987 / 200 éves a Krisztina téri Általános Iskola" Br plakett (102mm) T:2 1614159
30751
301
Numizmatika
1987. "25. Országos Ifjúsági Bélyegkiállítás - Gyöngyös" jelzett hollóházi, festett porcelán plakett tokban (88mm) + 1989. "Ifjúsági Bélyegkiállítás - Kecskemét" kerámia plakett (97mm) + 1990. "28. Ifjúsági Bélyegkiállítás - Sárospatak" jelzett hollóházi, festett porcelán plakett "Hollóháza" papírtokban (88mm) T:1-,2 1617235
30752
301
Numizmatika
1987. "25. Országos Ifjúsági Bélyegkiállítás - Gyöngyös 1987. április 2-12-ig" festett, jelzett, egyoldalas Hollóházi plakett, tokban (8mm) T:2 fo. 1618843
30753
301
Numizmatika
1988. "Erdésznők I. Országos Találkozója Sopron 1988. VII. 1-2" kerámia plakett T:1- 1617016
30754
301
Numizmatika
1988. "Magyar Villamos Művek Tröszt 1963-1988 / 25 év az iparág szolgálatában" Br emlékérem eredeti dísztokban (68mm) T:2 1569890
30755
301
Numizmatika
1988. "A csepeli PV gyakorlat emlékére" fém emlékérem eredeti tokban (115mm) T:2 Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft