Carl Radnitzky (1818-1901) 1865. "A Magyar Tudományos Akadémia megnyitásának 40. évfordulójára" Br emlékérem. "XI. DEC: MDCCCLXV / HÁZA MEGNYITÁSÁNAK EMLÉKEÜL A MAGYAR TUDOM: AKADÉMIA" (51mm) T:1-,2 apró patina
Hungary 1865. "40th anniversary of the opening of the Hungarian Academy of Sciences" Br medallion. Sign.: Carl Radnitzky (51mm) C:AU,XF small patina
Osztrák-Magyar Monarchia 1869-1914. "Koronás Arany Érdemkereszt" aranyozott, zománcozott kitüntetés mellszalag nélkül, a karikán "WILH. KUNZ" gyártói jelzéssel T:2- több zománchiba, festéknyom, korona rögzítve
Austro-Hungarian Monarchy 1869-1914. "Golden Merit Cross with the Crown" gold plated, enamelled decoration without ribbon, with "WILH. KUNZ" makers mark on ring C:VF several enamell errors, paint mark, the crown is fixed
1904. "A Magyar Országos Tűzoltó Szövetség V éves Szolgálati Érme" aranyozott Br kitüntetés modern mellszalaggal és cserélt karikával T:2 patina
Hungary 1904. "The Hungarian Fireman Association, V years service medal" gilt Br decoration with modern ribbon and ring C:XF patina
1908. "Polgári Jubileumi Kereszt" aranyozott bronz kitüntetés mellszalagon T:2
Hungary 1908. "Jubilee Cross for Civil State Officials" gilt bronze decoration with ribbon C:XF
NMK 270.