Falerisztika: Kitüntetések, jelvények

Tételek száma: 77

Carl Radnitzky (1818-1901) 1865. A Magyar Tudományos Akadémia megnyitásának 40. évfordulójára Br emlékérem. XI. DEC: MDCCCLXV / HÁZA MEGNYITÁSÁNAK EMLÉKEÜL A MAGYAR TUDOM: AKADÉMIA (51mm) T:1-,2 apró patina Hungary 1865. 40th anniversary of the opening of the Hungarian Academy of Sciences Br medallion. Sign.: Carl Radnitzky (51mm) C:AU,XF small patina
31291.

Carl Radnitzky (1818-1901) 1865. "A Magyar Tudományos Akadémia megnyitásának 40. évfordulójára" Br emlékérem. "XI. DEC: MDCCCLXV / HÁZA MEGNYITÁSÁNAK EMLÉKEÜL A MAGYAR TUDOM: AKADÉMIA" (51mm) T:1-,2 apró patina Hungary 1865. "40th anniversary of the opening of the Hungarian Academy of Sciences" Br medallion. Sign.: Carl Radnitzky (51mm) C:AU,XF small patina

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Osztrák-Magyar Monarchia 1869-1914. Koronás Arany Érdemkereszt aranyozott, zománcozott kitüntetés mellszalag nélkül, a karikán WILH. KUNZ gyártói jelzéssel T:2- több zománchiba, festéknyom, korona rögzítve Austro-Hungarian Monarchy 1869-1914. Golden Merit Cross with the Crown gold plated, enamelled decoration without ribbon, with WILH. KUNZ makers mark on ring C:VF several enamell errors, paint mark, the crown is fixed
31292.

Osztrák-Magyar Monarchia 1869-1914. "Koronás Arany Érdemkereszt" aranyozott, zománcozott kitüntetés mellszalag nélkül, a karikán "WILH. KUNZ" gyártói jelzéssel T:2- több zománchiba, festéknyom, korona rögzítve Austro-Hungarian Monarchy 1869-1914. "Golden Merit Cross with the Crown" gold plated, enamelled decoration without ribbon, with "WILH. KUNZ" makers mark on ring C:VF several enamell errors, paint mark, the crown is fixed

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,05
58,82
1892. Emlék-Érem / Ő-Felsége I. Ferencz József legmagasabb urunk királyunk megkoronáztatásának negyed százados jubileumára 1867-1892 Június 8. Br emlékérem mellszalaggal (36mm) T:2
31293.

1892. "Emlék-Érem / Ő-Felsége I. Ferencz József legmagasabb urunk királyunk megkoronáztatásának negyed százados jubileumára 1867-1892 Június 8." Br emlékérem mellszalaggal (36mm) T:2

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
22
1904. A Magyar Országos Tűzoltó Szövetség V éves Szolgálati Érme aranyozott Br kitüntetés modern mellszalaggal és cserélt karikával T:2 patina Hungary 1904. The Hungarian Fireman Association, V years service medal gilt Br decoration with modern ribbon and ring C:XF patina
31294.

1904. "A Magyar Országos Tűzoltó Szövetség V éves Szolgálati Érme" aranyozott Br kitüntetés modern mellszalaggal és cserélt karikával T:2 patina Hungary 1904. "The Hungarian Fireman Association, V years service medal" gilt Br decoration with modern ribbon and ring C:XF patina

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
1908. Polgári Jubileumi Kereszt aranyozott bronz kitüntetés mellszalagon T:2 Hungary 1908. Jubilee Cross for Civil State Officials gilt bronze decoration with ribbon C:XF NMK 270.
31295.

1908. "Polgári Jubileumi Kereszt" aranyozott bronz kitüntetés mellszalagon T:2 Hungary 1908. "Jubilee Cross for Civil State Officials" gilt bronze decoration with ribbon C:XF NMK 270.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
~1910-1930. 3db klf M.Á.V, illetve M.Á.V.A.G. díj- és sportérem; M.Á.V. Gépgyári Sportkör - Munkásainak Irodalmi és Önművelődési Köre fém sportérem (2xklf) egyik szalagon, SGA gyártói jelzéssel; M.Á.V.A.G. ezüstözött díjérem füllel T:2,2- ph.
31296.

~1910-1930. 3db klf "M.Á.V", illetve "M.Á.V.A.G." díj- és sportérem; "M.Á.V. Gépgyári Sportkör - Munkásainak Irodalmi és Önművelődési Köre" fém sportérem (2xklf) egyik szalagon, "SGA" gyártói jelzéssel; "M.Á.V.A.G." ezüstözött díjérem füllel T:2,2- ph.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
~1920. M.Á.V. Gépgyári Sportkör - Munkásainak Irodalmi és Önművelődési Köre / A magyar hazáért 1914-1915 Br sportérem szalagon (36,5mm) T:2 ph.
31297.

~1920. "M.Á.V. Gépgyári Sportkör - Munkásainak Irodalmi és Önművelődési Köre / A magyar hazáért 1914-1915" Br sportérem szalagon (36,5mm) T:2 ph.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
31298.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
1929. Budapesti Református Főgimnázium Gyorsíróköre II. Br díjérem füllel (30mm) + ~1930. Magyar Főiskolai Sportegyletek Egyesülése II. Br birkózó díjérem füllel, LUDVIG gyártói jelzéssel (30mm) + DN Szent György fém emlékérem (30mm) T:2,2-,3 ph., fülnyom
31299.

1929. "Budapesti Református Főgimnázium Gyorsíróköre II." Br díjérem füllel (30mm) + ~1930. "Magyar Főiskolai Sportegyletek Egyesülése II." Br birkózó díjérem füllel, "LUDVIG" gyártói jelzéssel (30mm) + DN "Szent György" fém emlékérem (30mm) T:2,2-,3 ph., fülnyom

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
31300.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
1930. Szent Imre Cu jelvény. SANCTUS EMERICUS 1930 (30mm) T:2 fo.
31301.

1930. "Szent Imre" Cu jelvény. "SANCTUS EMERICUS 1930" (30mm) T:2 fo.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Berán Lajos (1882-1943) ~1930. Budapesti (Budai) Torna Egylet 1869 - Botond Br emlékérem (40,5mm) T:2
31302.

Berán Lajos (1882-1943) ~1930. "Budapesti (Budai) Torna Egylet 1869 - Botond" Br emlékérem (40,5mm) T:2

Kikiáltási ár:
800 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft