Falerisztika: Kitüntetések, jelvények

Tételek száma: 77

~1932. Szt. Margitsziget 1922-1932 dalkörös ezüstözött kitűző (21mm) T:2
31303.

~1932. "Szt. Margitsziget 1922-1932" dalkörös ezüstözött kitűző (21mm) T:2

Kikiáltási ár:
800 Ft
Sződy Szilárd (1878-1939) ~1935. Levente lövész jelvény, ezüstözött Br jelvény (48mm) T:2 Hungary ~1935. Levente (paramilitary youth organization) badge, silver plated Br badge. Sign.: Szilárd Sződy (48mm) C:XF
31304.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Berán Lajos (1882-1943) 1936. Z. Zorkóczy Samu Br emlékérem gravírozva. Z ZORKÓCZY SAMU EMLÉKÉREM 1936 - ORSZÁGOS MAGYAR BÁNYÁSZATI ÉS KOHÁSZATI EGYESÜLET (50,5mm) T:1-
31305.

Berán Lajos (1882-1943) 1936. "Z. Zorkóczy Samu" Br emlékérem gravírozva. "Z ZORKÓCZY SAMU EMLÉKÉREM 1936 - ORSZÁGOS MAGYAR BÁNYÁSZATI ÉS KOHÁSZATI EGYESÜLET" (50,5mm) T:1-

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,73
10,59
Berán Lajos (1883-1943) 1939. Leventeverseny - Gesztesi Járás - Raj I. Díj 1939 Br díjérem nemzetiszínű mellszalagon (34,5mm) + DN II. Ker. Főgymnasium Br lemezérem mellszalagon (45x42mm) T:2
31306.

Berán Lajos (1883-1943) 1939. "Leventeverseny - Gesztesi Járás - Raj I. Díj 1939" Br díjérem nemzetiszínű mellszalagon (34,5mm) + DN "II. Ker. Főgymnasium" Br lemezérem mellszalagon (45x42mm) T:2

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
15
31307.

Kikiáltási ár:
800 Ft
1942. Petőfi Sándor 1848 a Magyar Történelmi Emlékbizottság felkérésére Pátzay Pál által tervezett jelvény (17x25mm) T:2
31308.

1942. "Petőfi Sándor 1848" a Magyar Történelmi Emlékbizottság felkérésére Pátzay Pál által tervezett jelvény (17x25mm) T:2

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
1949. Magyar Népköztársasági Sportérdemérem bronz fokozata zománcozott Br kitüntetés eredeti mellszalagon, szalagsávval, sérült tokban T:1-,2 / Hungary 1949. Sports Merit Medal of the Hungarian Peoples Republic, Bronze Grade enamelled Br decoration with original ribbon and thin ribbon, in damaged case C:AU,XF NMK 508.
31309.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
~1950. II. Osztályú Sportoló zománcozott tombak jelvény + MHK I. zománcozott jelvény + Alapfokú Bajnokság részben zománcozott tombak kitűző T:2,2- hiányzó tű
31310.

~1950. "II. Osztályú Sportoló" zománcozott tombak jelvény + "MHK I." zománcozott jelvény + "Alapfokú Bajnokság" részben zománcozott tombak kitűző T:2,2- hiányzó tű

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
~1950. Szakma Kiváló Dolgozója zománcozott fém kitüntetés, miniatűrrel Rákosi-címeres sérült tokban T:2
31311.

~1950. "Szakma Kiváló Dolgozója" zománcozott fém kitüntetés, miniatűrrel Rákosi-címeres sérült tokban T:2

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
~1950. Budai 50 - BKV Előre SC zománcozott fém kitűző REMPO LIPTOV gyártói jelzéssel (10mm) T:1-,2
31312.

~1950. "Budai 50' - BKV Előre SC" zománcozott fém kitűző "REMPO LIPTOV" gyártói jelzéssel (10mm) T:1-,2

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
1952. Rákosi Mátyás Tanulmányi Érdemérem jelzett aranyozott Ag kitüntetés mellszalaggal, eredeti dísztokban, A jó tanulásért! zászlóval. Csak 32 adományozás! T:2 javított szalag R! / Hungary 1952. Mátyás Rákosi Merit Medal for Study hallmarked gold plated Ag decoration with ribbon, in original case, with For diligent learning! flag. Only 32 awards! C:XF repaired ribbon R! NMK 584.
31313.

1952. "Rákosi Mátyás Tanulmányi Érdemérem" jelzett aranyozott Ag kitüntetés mellszalaggal, eredeti dísztokban, "A jó tanulásért!" zászlóval. Csak 32 adományozás! T:2 javított szalag R! / Hungary 1952. "Mátyás Rákosi Merit Medal for Study" hallmarked gold plated Ag decoration with ribbon, in original case, with "For diligent learning!" flag. Only 32 awards! C:XF repaired ribbon R! NMK 584.

Kikiáltási ár:
40 000 Ft
108,11
117,65
10
1954. Munka Érdemérem ezüstözött, zománcozott Br kitüntetés mellszalagon, eredeti, Rákos-címeres tokban T:2 NMK: 606.
31314.

1954. "Munka Érdemérem" ezüstözött, zománcozott Br kitüntetés mellszalagon, eredeti, Rákos-címeres tokban T:2 NMK: 606.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft