1952. "Rákosi Mátyás Tanulmányi Érdemérem" jelzett aranyozott Ag kitüntetés mellszalaggal, eredeti dísztokban, "A jó tanulásért!" zászlóval. Csak 32 adományozás! T:2 javított szalag R!
/ Hungary 1952. "Mátyás Rákosi Merit Medal for Study" hallmarked gold plated Ag decoration with ribbon, in original case, with "For diligent learning!" flag. Only 32 awards! C:XF repaired ribbon R!
NMK 584.