https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Nyomtatványok

Tételek száma: 212

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
1802 Soproni Takarék és Kölcsön Egylet törlesztőkönyvecskéje. Papírkötés, magyar-német nyelven, bejegyzésekkel, viseltes állapotban, a borító kopottas, a lapok kijárnak.
13172.

1802 Soproni Takarék és Kölcsön Egylet törlesztőkönyvecskéje. Papírkötés, magyar-német nyelven, bejegyzésekkel, viseltes állapotban, a borító kopottas, a lapok kijárnak.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
1
1834 Uralkodói utasítás Temes, Torontál és Krassó vármegyék úrbéri ügyeiben, 22 p.
13173.

1834 Uralkodói utasítás Temes, Torontál és Krassó vármegyék úrbéri ügyeiben, 22 p.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,73
EUR
,
10,59
USD
Ajánlatok száma:
0
1835 Helmeczy Mihály (szerk.): Társalkodó. Tudományos Művészeti s Mesterségi Tekintetben. I-II. Pest, 1835, Helmeczy Mihály. Negyedik évfolyam,(nem teljes), az első rész 29-52. számok (1-28.,30. hiányzik), valamint a második rész 53-104 számok. Korabeli papírkötésben, a könyv végén betűrendes tárgymutatóval. A 1-28. ás 30. számok az első részből hiányoznak. Az első két lap gyűrött. A 154., és 158. oldalakon korabeli ceruzás aláhúzások. A borítója picit sérült, kopottas. Néhol a lapok foltosak.
13174.

1835 Helmeczy Mihály (szerk.): Társalkodó. Tudományos Művészeti 's Mesterségi Tekintetben. I-II. Pest, 1835, Helmeczy Mihály. Negyedik évfolyam,(nem teljes), az első rész 29-52. számok (1-28.,30. hiányzik), valamint a második rész 53-104 számok. Korabeli papírkötésben, a könyv végén betűrendes tárgymutatóval. A 1-28. ás 30. számok az első részből hiányoznak. Az első két lap gyűrött. A 154., és 158. oldalakon korabeli ceruzás aláhúzások. A borítója picit sérült, kopottas. Néhol a lapok foltosak.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
8 000 Ft
21,62
EUR
,
23,53
USD
Ajánlatok száma:
0
Rothkrepf Gábor (szerk.): Honművész 1835. 3. évfolyam, II kötet, Július-December. Pest, 1835. Trattner-Károlyi ny. (6)+418-836p. Metszetek nélkül, egy kihajtható kottával. Kiadói papírkötés, márványozott lapélekkel. A borítója némileg kopott, foltos.
13175.

Rothkrepf Gábor (szerk.): Honművész 1835. 3. évfolyam, II kötet, Július-December. Pest, 1835. Trattner-Károlyi ny. (6)+418-836p. Metszetek nélkül, egy kihajtható kottával. Kiadói papírkötés, márványozott lapélekkel. A borítója némileg kopott, foltos.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,92
EUR
,
20,59
USD
Ajánlatok száma:
0
1843 Pesther Tageblatt. Szerk.: Dr. Saphir Zsigmond. 1843. V. évfolyam, I. félév 1-152. számok. Pest, Landerer és Heckenast. Egészvászon-kötésben, 1915-ből származó ajándékozási sorokkal, német nyelven. 1843-as pesti német nyelvű szépirodalmi hetilap, amely első sorban szépirodalmi és fővárosi híreket, de színházi és művészeti eseményeket is közölt. A lap halladó szellemű vonalat képviselt, ezért sok gondja akadt a cenzurával. 1845. márciusában megszűnt.
13176.

1843 Pesther Tageblatt. Szerk.: Dr. Saphir Zsigmond. 1843. V. évfolyam, I. félév 1-152. számok. Pest, Landerer és Heckenast. Egészvászon-kötésben, 1915-ből származó ajándékozási sorokkal, német nyelven. 1843-as pesti német nyelvű szépirodalmi hetilap, amely első sorban szépirodalmi és fővárosi híreket, de színházi és művészeti eseményeket is közölt. A lap halladó szellemű vonalat képviselt, ezért sok gondja akadt a cenzurával. 1845. márciusában megszűnt.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,24
EUR
,
47,06
USD
Ajánlatok száma:
0
1854 Sopron, Hirdetések cs. kir. rendőr igazgatóságtól, benne különféle bűncselekmények leírása, kétnyelvű,4 p.
13177.

1854 Sopron, Hirdetések cs. kir. rendőr igazgatóságtól, benne különféle bűncselekmények leírása, kétnyelvű,4 p.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,41
EUR
,
5,88
USD
Ajánlatok száma:
1
1855 Ezüst virágok Nagyságos és Főtiszteletű Markus és Batiszfalvi Máriássy Gábor Urnak. Első szent ldozata huszonötödik évnapjára, Eger, Érseki Lyceum, későbbi rábélyegzésekkel.
13178.

1855 Ezüst virágok Nagyságos és Főtiszteletű Markus és Batiszfalvi Máriássy Gábor Urnak. Első szent ldozata huszonötödik évnapjára, Eger, Érseki Lyceum, későbbi rábélyegzésekkel.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,16
EUR
,
2,35
USD
Ajánlatok száma:
0
1864 Földesi Lajos magyar és német nyelvű árjegyzéke, lyukasztott, 2 db hajtott,
13179.

1864 Földesi Lajos magyar és német nyelvű árjegyzéke, lyukasztott, 2 db hajtott,

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
0
1867 Trattner és Károlyi Nemzeti Kalendáriuma, 1867-dik esztendöre. Ötvenharmadik évfolyam. Pest, Trattner Károlyi. Kiadói papírkötés, kissé foltos, osztrák naptárbélyeg pecséttel a címlapon.
13180.

1867 Trattner és Károlyi Nemzeti Kalendáriuma, 1867-dik esztendöre. Ötvenharmadik évfolyam. Pest, Trattner Károlyi. Kiadói papírkötés, kissé foltos, osztrák naptárbélyeg pecséttel a címlapon.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,92
EUR
,
20,59
USD
Ajánlatok száma:
2
1869 Magyar Királyi Államvasutak alagútszelvények. Nagyméretű litografált tábla. Ny. Ronh és Grund, Pest, 1869. Autog, Benkó K. építész 68x43 cm két részben.
13181.

1869 Magyar Királyi Államvasutak alagútszelvények. Nagyméretű litografált tábla. Ny. Ronh és Grund, Pest, 1869. Autog, Benkó K. építész 68x43 cm két részben.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,86
EUR
,
5,29
USD
Ajánlatok száma:
0
1870 Az Illustrirte Zeitung 3 db száma sok illusztrációval
13182.

1870 Az Illustrirte Zeitung 3 db száma sok illusztrációval

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,32
EUR
,
4,71
USD
Ajánlatok száma:
0
cca 1872 Beethoven Album, 30 ausgewählte Lieder für eine Singstimme mit Begleitung des Pianoforte, kotta félbőr kötésben, német nyelven
13183.

cca 1872 Beethoven Album, 30 ausgewählte Lieder für eine Singstimme mit Begleitung des Pianoforte, kotta félbőr kötésben, német nyelven

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
13,51
EUR
,
14,71
USD
Ajánlatok száma:
0

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Elérhetőség

Nyitva tartás

  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Oldalaink

© 2011-2024 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Élő közvetítés

Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz