1927-1928 Képzőművészet. Szerk.: Dr. Gyöngyösi Nándor. I.-II. évf. 1-15. számok. Teljes. Átkötött modern félvászon-kötés, a 6. szám borítóján a borítóképen kis sérüléssel, de egyébként jó állapotban. Ritka!
1927-1931 A csongrádi m. kir. állami polgári fiúiskola értesítője. Kiad.: Remlinger Flóris. 54. ill. 58. évf. (1926/27 és 1930/31. iskolaév). Csongrád, Szilber J. Antal. Tűzött papírkötésben, jó állapotban.
1928 Magyar Szemle. 1928. október IV. kötet. 2.(14.) szám. Szerk.: Szekfű Gyula. Bp., Magyar Szemle Társaság, XVI+97-220 p. Tíz év az elszakított magyarság életéből. Papírkötés.
1928 Der Baumeister. Monatsheft für Architektur und Baupraxis. XXVI. évfolyam 1-6,9-12.+Melléklet 2-6,9-12+Táblák 1-6,8-25,28-63,84-93. München, Georg D. W. Callwey. Átkötött kopottas félvászon-kötés, kijáró lapokkal, fekete-fehér fotókkal, német nyelven. Nem teljes. Hiányos./
XXVI Year 1-6,9-12.+Appendices 2-6,9-12.+ Tables 1-6,8-25,28-63,84-93. München, Georg D. W. Callwey. Half-linen-binding, with worn cover, some pages are coming out, with black and white photographs, in german language. Not complete!