Festmények és grafikák Tételek száma: 431
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1611481
10229
301
Neogrády jelzéssel: Nyírfák. Tempera, karton, 40×50 cm 1534354
10230
301
Neogrády jelzéssel: Gondozott park. Olaj, falemez, sérült keretben, 26×45 cm 1620022
10231
301
Neogrády jelzéssel: Házak a tóparton. Olaj, karton, keretben, 31×41 cm 1614568
10232
301
Németh Nelli (?-): C-printek, 5 db. Szignált. 1. Írisz és Erosz. 2 db. M: 40 x 30 cm. 2. Zenebohóc. M: 35 x 30 cm. 3. Segítség. 2 db. M: 24 x 18 cm. Hozzá tartozik: Németh Nelli aláírt, kihajtható kiállításkatalógusa 1603394
10233
301
Novák Lajos (1927-1989): Táj, rézkarc, papír, jelzett, számozott (100/82), paszpartuban, 31,5×41,5 cm 1568097
10234
301
Novotny jelzéssel: Karácsonyi ajándékok. Olaj, karton, üvegezett keretben, 45×29 cm 1619900
10235
301
Nagy jelzéssel: Ülő férfi. Tempera, papír, 49×35 cm 1574458
10236
301
80000
Nyáry Éva (1946-): Tó part. Olaj, farost, jelzett, keretben, 60×80 cm 1293669
10237
301
Nyergesi István (1900-1989): Házudvar. Vegyes technika, papír, jelzett, 29×42 cm 1614384
10238
301
Nyilasy jelzéssel: Kislány portré, olaj, karton, keretben, 60×42 cm 1465813
10239
301
Olšauskas O.J (?-): Hegyek. Olaj, farost, jelzett, keretben, 13×17 cm 1592320
10240
301
30000
Papp Gábor (1936-): Csendélet. Olaj, farost, jelzett, 60×80 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft