Festmények és grafikák Tételek száma: 431
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1571803
10241
301
Pataki jelzéssel: Virágcsendélet. Olaj, vászon, 60×50 cm 1615025
10242
301
Paulovits Pál (1892-1975): Keresztútnál, rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 25,5×35 cm 1611872
10243
301
3400
Paulovits Pál (1892-1975): Hazatérés. Színezett rézkarc, karton, jelzett, 28×42 cm 1591627
10244
301
Perlrott jelzéssel: Kúria. Tus, papír, üvegezett keretben, 25×23 cm 1598169
10245
301
Pessek István (?-?): Patak part. Rézkarc, papír, jelzett, 22×16 cm 1615074
10246
301
Pintér Éva (1941-): 5 db különféle technikájú grafika, papír, jelzett, 14×9-21×14 cm 1618708
10247
301
Poldi jelzéssel: Virágcsendélet. Vegyes technika, papír, sérült, 50×39 cm 1616381
10248
301
Pócs jelzéssel: Város. Kollázs, farost, lyukkal, keretben, 22×42 cm 1614367
10249
301
Pólya jelzéssel: Női félakt. Vegyes technika, papír, 60×42 cm 1574848
10250
301
85000
Pólya Edith (1897-?): Felsőbánya, olaj, vászon, díszes fa keretben, 52×59,5 cm 1616445
10251
301
Pörge jelzéssel: Pecázó. Olaj, vászon, keretben, 19×28 cm 1617104
10252
301
22000
Pörge Gergely (1858-1930): Szénát pakolók. Olaj, falemez, festék lepattanásokkal, jelzett, üvegezett keretben, 14×21 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft