Festmények és grafikák Tételek száma: 431
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1615781
10205
301
Massimiliano Marra (1950-): 4 db litográfia, papír, jelzett, olasz nyelvű ismertetővel, 16×17 cm (4×) 1580646
10206
301
P. Maros Tordai Anna (?-?): Kalocsai paprikaüzem, fametszet, papír, jelzett, 20×30 cm 1568149
10207
301
15000
Marosán jelzéssel: Házudvar. Olaj, farost, 64×70 cm 1597993
10208
301
4800
Marosán Gyula (1915-2003): Ősz. Színezett rézkarc, papír, jelzett, 29×39 cm 1618886
10209
301
Frans Masereel (1889-1972): Gondolkodó. Fametszet, papír, jelzett a fametszeten, 16×11 cm 1618879
10210
301
Frans Masereel (1889-1972): Gyárban. Fametszet, papír, jelzett a fametszeten, 16×11 cm 1618880
10211
301
Frans Masereel (1889-1972): Bérmunkások. Fametszet, papír, jelzett a fametszeten, 16×11 cm 1615187
10212
301
Márffy jelzéssel: Női portré.Vegyes technika, papír, sérült, üvegezett hibás keretben, 45×30 cm 1618090
10213
301
30000
Márffy Ödön (1878-1959): Önarckép. Színezett litográfia, papír, jelzett, 29×21 cm 1562836
10214
301
Márk Lajos (1867-1940): Lány portré. Szén, papír, jelzett, üvegezett keretben, 18×14 cm 1603844
10215
301
Márton Ferenc (1884-1940): 1933 Jamboree: Fischer Ferenc (?-?). Ceruza, papír, jelzett, 21×17 cm 1598260
10216
301
Mátray József (?-?): Faágak. akvarell, papír, jelzett, 30×43 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft